Kaune policijos pareigūnas padeda vairuotojai pakeisti pradurtą padangą, nuotrauka iš įvykio vietos

Tarnybos laiku policija ne tik gaudo nusikaltėlius, bet ir keičia padangas

18
Kaune policijos pareigūnas suteikė pagalbą merginai, kurios automobilis, aštriam daiktui pradūrus automobilio padangą, sustojo prie pat policijos komisariato

VILNIUS, gegužės 4 — Sputnik. Policijos pareigūnų pagalbos visai šalia Vyriausiojo policijos komisariato prisireikė merginai, kuriai judrioje Kauno miesto gatvėje kelionę netikėtai teko baigti aštriam daiktui pradūrus automobilio padangą, praneša Policijos departamentas.

"Pastebėjau per langą, kad šalia komisariato, užstodamas eismą, įtartinai sustojo automobilis. Nusprendžiau nueiti pasiteirauti, ar viskas, ar nereikia pagalbos", — pasakoja nedvejojęs išsiaiškinti, kas nutiko, ir pakeisti automobilio padangą suskubęs Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Operatyvaus valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Egidijus Čeras.

Kaip gi atsidėkoja gyventojai, sulaukę netikėtos pareigūnų pagalbos?

"Nuo veido dingęs rūpestis ir šilta vairuotojos šypsena — pati geriausia padėka. Visuomet džiugu, kuomet galime kažkuo padėti", — teigė pareigūnas, pabrėždamas, kad tai neatsiejama kiekvieno pareigūno darbo dalis. 

"Kas daugiau padėtų, jei ne jūs. Ne veltui angelai sargai", — kalbėjo jaunoji vairuotoja, besidžiaugdama, kad viskas lyg tyčia atsitiko komisariato pašonėje ir sulaukusi operatyvios pareigūnų pagalbos, taip galėjusi toliau skubėti tęsti dienos darbų.

Policijos pareigūnai savo veiksmais dar kartą patvirtino, jog į kiekvieną gyventojų pranešimą stengiasi reaguoti tinkamai, kad laukiantys pareigūnų pagalbos gyventojai ją gautų kuo įmanoma greičiau.

18
Tegai:
policijos komisariatas, automobilis, policija, Kaunas
Temos:
Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (130)
Dar šia tema
Policija informoja vairuotojus apie gegužės patikrinimus keliuose
Surink kolekciją: policija greičio režimo pažeidėjams dovanoja vaikų piešinius
Policija su Attilu išgelbėjo pasiklydusį senolį
Discussion