Kauno oro uostas, archyvinė nuotrauka

Netikras aliarmas: sprogmenų Kauno oro uoste nerasta

13
Teisėsaugos pareigūnai antradienį iš Kauno oro uosto evakavo apie 250 žmonių, be to, dėl pranešimo apie sprogmenį buvo atidėti reguliarūs skrydžiai į Edinburgą ir Londoną

VILNIUS, birželio 6 — Sputnik. Teisėsaugos pareigūnai Kauno tarptautinio oro uosto terminalo patikrinimo metu nustatė, kad gautas pranešimas apie sprogmenį jo teritorijoje yra netikras, praneša RIA Novosti su nuoroda į Lietuvos oro uostų spaudos tarnybą.

Anksčiau antradienį Lietuvos policijos departamentas pranešė, kad Kauno oro uoste dėl anoniminio pranešimo apie sprogmenį vyksta žmonių evakuacija. Į įvykio vietą buvo išsiųstos Kauno ugniagesių ir gelbėtojų grupės ir antiteroristinių operacijų rinktinės "Aras" pareigūnai.

Pasak ugniagesių, iš oro uosto teritorijos buvo evakuoti 250 žmonių.

Oficialiame Lietuvos oro uostų spaudos tarnybos pranešime sakoma, kad patikrinę Kauno oro uosto terminalą teisėsaugos pareigūnai 13:30 val. vietos laiku atšaukė planą "Skydas" ir nustatė, kad gautas pranešimas apie sprogmenį oro uoste pasirodė esąs klaidingas, tačiau dėl incidento buvo atidėti reguliarūs skrydžiai į Edinburgą ir Londoną.

13
Tegai:
sprogmuo, Kauno oro uostas, Kaunas
Temos:
Kaunas — antroji Lietuvos sostinė (229)
Dar šia tema
Teisiamųjų suole atsidūrė vyras, sprogdinęs autobusų stotelę Mažeikiuose
Išpuolio detalės: sprogmuo toks pat, kaip Paryžiuje ir Briuselyje
Prie Kauno geležinkelio stoties ― lagaminas, kuriame gali būti sprogmuo