Gelbėtojai dirba, archyvinė nuotrauka

Šventinį savaitgalį neišvengta tragiškų nelaimių prie vandens

7
(atnaujinta 12:14 2017.06.26)
Joninių šventę aptemdė šiurpios nelaimės vandenyje — ugniagesiai gelbėtojai iš tvenkinių ištraukė trijų žmonių kūnus

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Joninių dieną vanduo pasiglemžė trijų žmonių gyvybes, tarp jų ir 21-erių metų vaikino, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Gelbėtojų duomenimis, birželio mėnesį jau nuskendo 13 žmonių, iš jų vienas paauglys.

Šeštadienį, apie 13:00, Rokiškio rajone, Vilkų kaime, ugniagesiai gelbėtojai iš tvenkinio ištraukė 21-erių metų vyro kūną. Pavakary Alytaus rajone, Jurgelionių kaime, sodyboje, iš kūdros ištrauktas 60-ies metų vyro kūnas.

Tuo pačiu laiku buvo gautas dar vienas pranešimas, kad Elektrėnų savivaldybėje, Paneriškių kaime, Neryje, pastebėtas skenduolis. Atvykę ugniagesiai, panaudoję  gelbėjimo valtis ir parankines priemones, iš upės ištraukė nenustatytos tapatybės vyro kūną.

Kad neįvyktų skaudžių nelaimių, ugniagesiai gelbėtojai dar kartą įspėja — būkite atsargūs prie vandens, nesimaudykite išgėrę alkoholinių gėrimų, nepervertinkite savo jėgų, nešokinėkite į vandenį nežinomose vietose.

Prižiūrėkite savo vaikus, kad jie nebristų į vandenį vieni. Pamatę skęstantį žmogų, kvieskite gelbėjimo tarnybas skubiuoju pagalbos telefonu 112.

7
Tegai:
nelaimės vandenyje, ugniagesiai gelbėtojai, Joninės
Dar šia tema
Žūtys vandenyje: per savaitgalį nuskendo trys žmonės
Vilniaus ugniagesiai kviečia smagiai ir su iššūkiais paminėti gimtadienį
Discussion