Pirmokai, archyvinė nuotrauka

Rudenį Vilniaus mokyklų duris pravers rekordinis pirmokų skaičius

26
(atnaujinta 12:52 2017.06.27)
Šiais metais pirmokų beveik 400 daugiau, nei pernai; 15 sostinės mokyklų papildomai steigiamos pirmosios klasės

VILNIUS, birželio 27 — Sputnik. Penkiolikoje sostinės mokyklų papildomai steigiamos pirmosios klasės — jau užregistruota apie 6808 pirmokų, praneša Vilniaus savivaldybė.

Šį rudenį  pirmąsias klases pradės lankyti apie 400 daugiau vaikų nei pernai.

Siekiant suteikti galimybes jauniausiems mokinukams mokytis kuo arčiau namų Vilniuje steigiamos papildomos pirmos klasės mokyklose. Negavę nė vienos mokyklos kvietimo tėvai nuo vakar (birželio 26 dienos) turėtų papildyti savo prašymą elektroninėje registravimo į mokyklas sistemoje, pasirinkdami tas mokyklas, kuriose yra laisvų mokymosi vietų arba tas, kuriose komplektuojamos papildomos pirmokų klasės. Tai padaryti rekomenduojama iki liepos 10 dienos.

Mokymosi sutartys bus pasirašomos iki rugpjūčio 31 dienos, gavus patvirtinimą apie priėmimą ir pateikus mokyklai visus reikalingus dokumentus. Sutartis su mokyklomis galima pasirašyti ir anksčiau.

Informacija apie laisvas mokymosi vietas skelbiama mokyklų bei savivaldybės interneto svetainėse nuo birželio 26 dienos. 

Iš viso į mokyklas el. būdu užsiregistravo 13 285 moksleivių — keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijos į gimnazijas, ar atvykusių gyventi į sostinę bei pirmokų. 11339 iš jų jau gavo kvietimu ir pasirašė sutartis su ugdymo įstaigomis.

26
Tegai:
priėmimas į mokyklas, mokykla, Vilnius
Temos:
Švietimas Lietuvoje (149)
Dar šia tema
Šiemet stojimas į profesines mokyklas vyks internetu
Kaip vaikai keliauja į mokyklas — parodys tėvų apklausa
Visuomenė sako "ne" seksualiniam priekabiavimui aukštosiose mokyklose
Nuo teorijos prie praktikos: mokyklas pasieks naujos mokymo priemonės
Mokyklos stoja į kovą prieš patyčias ir smurtą
Discussion