Kontrabandinių cigarečių sandėlis, nuotrauka iš įvykio vietos

Cigarečių kontrabandininkas Šalčininkų rajone turėjo nuosavą sandėlį

55
(atnaujinta 20:48 2017.07.25)
Pasieniečiai aptiko Šalčininkų rajone beveik 200 tūkstančių eurų vertės cigarečių sandėlį, neteisėtu būdu iš Baltarusijos rūkalus gabenantis asmuo atsidūrė areštinėje

VILNIUS, liepos 25 — Sputnik. Šalčininkų rajone sienos apsaugos pareigūnai aptiko nelegalių baltarusiškų cigarečių sandėlį, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Į VSAT pareigūnų rankas pateko stambus kontrabandinių cigarečių krovinys, kurio vertė beveik 200 tūkstančių eurų, o areštinėje atsidūrė su neteisėtu jo gabenimu siejamas Šalčininkų rajono gyventojas.

Penktadienį savo atsakomybės ruožą ties Šalčininkų rajono Norviliškių kaimu tikrinę Vilniaus rinktinės Dieveniškių užkardos pasieniečiai aptiko kelių asmenų pėdsakus, vedančius iš Baltarusijos į Lietuvos gilumą.

Tą pačią dieną jungtinės kelių Vilniaus rinktinės padalinių pareigūnų pajėgos atliko kratą vienoje Šalčininkų rajono Šiurkščių kaimo sodyboje. Nuo jos iki valstybės sienos pažeidimo vietos — daugiau nei 5 kilometrai.

Ūkiniuose sodybos pastatuose pasieniečiai aptiko stirtas gamyklinių kartoninių dėžių su kontrabandinėmis cigaretėmis. Į VSAT pareigūnų rankas iš viso pateko 64 tūkstančiai 598 pakeliai "Minsk", "NZ Gold" bei "Queen" markių rūkalų. Jie pažymėti baltarusiškomis banderolėmis.

Cigarečių kontrabanda aptikta sveikatos apsaugos ministerijos mašinoje >>

Tokio krovinio vertė Lietuvoje, įskaičiavus visus privalomus sumokėti mokesčius, yra daugiau kaip 191 tūkstantis eurų.

Kratos metu sodyboje pasieniečiai taip pat sulaikė ir į areštinę uždarė 32 metų Šalčininkų rajono gyventoją, kuris, pirminiais duomenimis, siejamas su neteisėto krovinio gabenimu.

Savaitgalį Šalčininkų rajono apylinkės teismas suimtąjį leido laikyti už grotų dar 10 parų.

55
Tegai:
cigarėtės, cigarečių kontrabanda, baltarusiškos cigaretės, konfiskuotos cigaretės, Šalčininkų rajonas, Lietuva
Dar šia tema
Pasieniečiai traukinyje aptiko 10,5 tūkst pakelių baltarusiškių cigarečių
Pasienietis prarado darbą dėl dviejų blokų cigarečių
Aviganiai slaptų cigarečių nepraleis: šuo susekė tris kontrabandininkus