Sulaikytas vyras, archyvinė nuotrauka

Marijampolės kriminalistai sulaikė kanapių augintoją

57
(atnaujinta 17:45 2017.08.04)
Draudžiamų augalų puoselėtojui gresia laisvės atėmimas iki 15 metų

VILNIUS, rugpjūčio 4 Sputnik. Marijampolės kriminalistai po kruopštaus ir sudėtingo tyrimo, rinkdami informaciją po kruopelytę ir analizuodami gautus duomenis, Prienų rajone sulaikė Marijampolės gyventoją, kuris augino kanapes, praneša Policijos departamentas.

Tyrimo metu buvo nustatyta, kad V.P., gimęs 1988 metais, kanapėms auginti pasirinkdavo žemės plotus sunkiai prieinamuose brūzgynuose, niekam kitam nepatikėjo jų priežiūros. Pats jas sodino, prižiūrėjo ir jau buvo pradėjęs pjauti "derlių", bet policijos pareigūnai buvo greitesni ir užkardino nelegalią vaikino veiką. 

Maža to, V.P. savo namuose bei kitose naudojamose patalpose laikė narkotines medžiagas, priemones joms sverti ir pakuoti. Atliktų kratų metu rasta ir paimta labai dideli kiekiai narkotinių medžiagų, savadarbė įranga narkotinėms medžiagoms gaminti.

Dėl šio fakto pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. 

Įtariamajam gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

57
Tegai:
kriminalistai, kanapės, Marijampolė
Dar šia tema
Sulaikytas "botanikas", auginęs namuose didelį kiekį kanapių
Tauragės rajono gyventojos namuose rastos kanapės, ekstazi ir šoviniai
Sumanūs vyrai specialiose laboratorijose augino kanapes
Discussion