Panevėžyje ant kelio išsilijo teršiantys aplinką naftos produktai, nuotrauka iš įvykio vietos

Panevėžyje ant kelio išsilijo aplinką teršiantys naftos produktai

21
(atnaujinta 07:51 2017.08.10)
Nustatyta, kad iš važiuojančios transporto priemonės naftos produktai tekėjo 24 kilometrus

VILNIUS, rugpjūčio 9 — Sputnik. Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Panevėžio agentūra rugpjūčio 7 dieną gavo pranešimą, kad Panevėžyje išbėgę naftos produktai, teršiantys aplinką, praneša Aplinkos ministerija.

Viduryje kelio besidriekiančius teršalus aplinkosaugininkai sekė iki užmiesčio.

Pareigūnai, atvykę į Janonio gatvę, nustatė, kad viduryje šios gatvės važiuojamosios dalies ant asfalto dangos prasideda neaiškių skysčių pėdsakas. Paaiškėjo, kad tai — naftos produktai, išsilieję iš važiuojančios transporto priemonės. Patikrinimo metu ši jau buvo nuvažiavusi, tad įvykio vietoje dirbę Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai nusekė teršalų pėdsakais.

Skaidytojo ir sorbentų pagalba nuo asfalto dangos buvo surinkti išsilieję naftos produktai, kurie, laimei, nepateko į lietaus nuotekų tinklus, o iš jų — į Nevėžio upę.

Siekiant nustatyti naftos produktų išsiliejimo šaltinį buvo važiuojama palei pėdsakus, kurie vedė miesto gatvėmis ir tęsėsi už Panevėžio miesto ribų Šiaulių kryptimi. Paskutinį kartą jie pastebėti ties posūkiu į Pakruojį, tad teršalų pėdsakas iš viso tęsėsi apie 24 kilometrus.

Šiuo metu vyksta tyrimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti aplinką teršusią transporto priemonę ir jos savininką. Asmenis, turinčius su įvykiu susijusios filmuotos medžiagos ar kitos informacijos, Panevėžio RAAD Panevėžio agentūra prašo susisiekti telefonu 8 619 91784 arba el. paštu: andrius.blauzdys@prd.am.lt.

21
Tegai:
naftos produktai, aplinkos tarša, Panevėžys
Dar šia tema
Pabėk nuo Kietosios dalelės: Alytuje vyko aplinkosaugos akcija
Negeros prognozės: išmetamųjų dujų kiekis Lietuvoje vis didėja
Vilniaus rajone paskelbtas ekstremalus įvykis dėl aplinkos taršos
Apvirtus vilkikui prie Merkio upės, į aplinką išsiliejo dyzelinas