Perkūnija, archyvinė nuotrauka

Dėl audros Lietuvoje be elektros liko daugiau nei 50 tūkst žmonių

9
(atnaujinta 12:29 2017.08.14)
Lietuvoje likviduojami audros padariniai, kai po šeštadienį siautusios audros ir perkūnijų be elektros liko Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Alytaus regionų gyventojai

VILNIUS, rugpjūčio 14 — Sputnik. Dėl šeštadienio vakare siautusios audros ir perkūnijų, daugiau nei 50 tūkstančių žmonių liko be elektros, praneša "Energijos skirstymo operatorius" (ESO).

Pargindinė audros padarinių dalis buvo pašalinta sekmadienį.

Nuo gamtos stichijos labiausiai nukentėjo Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir Alytaus regionai. 

Rugpjūčio 13 dieną 20:00 ESO duomenimis, elektros neturėjo apie 900 ESO klientų: Kauno regione elektros energijos tiekimas buvo sutrikęs 600 klientų, Alytaus — 152, Vilniaus — 134, Panevėžio — 34.

Per visą savaitgalį energijos tiekimas buvo daliniai atkurtas ir elektros tinklas pamažu grįžta į įprastą režimą. 

Daugelyje vietų gedimus lėmė gausus žaibavimas ir ant oro linijų virtę medžiai. Likusius gedimus šalina 49 operatyvinės komandos, suburtos iš bendrovės ir rangovų darbuotojų, gedimus tikimasi pašalinti artimiausiu laiku. 

ESO prašo gyventojų gamtos stichijų metu nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, o pastebėjus pažeistus elektros tinklo įrenginius ar nutrūkusius elektros laidus nedelsiant skambinti trumpuoju bendrovės numeriu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

9
Tegai:
audra, elektra, Lietuva
Dar šia tema
Artėjant audrai: sustokite ir palaukite
Indijos rytuose 14 žmonių žuvo nuo žaibo smūgių
Ir vėl plaukiame: Vilnių užklupo nauja audra
Discussion