Dangus, archyvinė nuotrauka

Amerikos numerologas apskaičiavo, kada įvyks pasaulio pabaiga

431
(atnaujinta 16:26 2017.09.15)
Numerologijos ekspertas priėjo prie išvados, kad 2017 metų rugsėjo 23 dieną visa žmonija Žemės planetoje žus

VILNIUS, rugsėjo 9 — Sputnik. Amerikietis Davidas Meadas tyrinėdamas Bibliją, Apreiškime Jonui pastebėjo pasaulio pabaigos užuominą 2017 metais.

Be to, Šventojo Rašto eilutėse jam net pavyko atrasti tikslią datą.

Anot numerologo, jam payko iššifruoti apaštalo parašyto eileraščio prasmę ir suprasti, kas kalbama apie planetų paradą ir Mergelės žvaigždyną, kuris, pasak Meado, yra Dievo Motinos apraiškos žmonijai simbolis prieš pasaulio pabaigą, pažymi Sputnik Baltarusija.

Žemės mirties kaltininku taps planeta Nibiru, su kurios veikla Amerikos ekspertas sujungia visas mūsų planetos anomalijas.

Davidas Meadas sakė, kad Nibiru visiškai uždengs  Žemės planetą nuo Saulės. Anot mokslininko, labai greitai visi žmonės galės pamatyti šią planetą.

Numerologas pabrėžė, kad NASA taip pat pareiškė apie galimą šios planetos, kuri yra dvyliktoji Saulės sistemoje, pavojų.

Astrofizikai ramina Žemės gyventojus, tvirtindami, kad planeta Nibiru tiesiog negali uždaryti Žemės nuo Saulės, nes ji nesisuka aplink žvaigždę.

Mokslininkai sakė, kad pasaulio pabaiga gali ateiti tik tada, kai Saulė taps Raudonąją nykštuke. O tai gali įvykti tik po 5 milijardų metų.

Iš viso nuo 2000-ųjų buvo išpranašauta 30 pasaulio pabaigų. Ankstesnė apokalipsė, prognozuota Maskvos šv. Matronos  turėjo įvykti 2017 metų vasario 10-ąją.    

431
Tegai:
pasaulio pabaiga, mokslininkas, NASA
Dar šia tema
Balta ar juoda: mokslininkai nustatė, kokia duona sveikesnė
Mokslininkai nustatė, kokios spalvos taksi dažniau patenka į avariją
Britų mokslininkai išaiškino patraukliausią moterišką šokį
Mokslininkai nustatė Mėnulio amžių
Mokslininkai išsiaiškino, kaip išmesti iš galvos įkyrią dainą
Spūstis

Baltarusijos į Lietuvą negali įvažiuoti daugiau nei 500 sunkvežimių

(atnaujinta 12:22 2020.10.29)
Šiuo metu ilgiausia eilė yra prie Beniakonių, kur laukia daugiau nei 200 sunkvežimių. Apie šimtas jų negali patekti į Latviją ir Lenkiją

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Baltarusijos pasienyje su Lietuva susikaupė daugiau nei 500 sunkvežimių, praneša Baltarusijos valstybės sienos komitetas.

12:00 (11:00 Lietuvos laiku) valandos duomenimis, į Lietuvą bando įvažiuoti daugiau nei 560 sunkvežimių. Kotlovkos kontrolės punkte laukia daugiau nei 90 sunkvežimių, Kamennyj Log — daugiau nei 190, o Privalkoje — daugiau kaip 70 sunkvežimių.

Ilgiausia eilė susidariusi ties Beniakonių kontrolės punktu — ten laukia daugiau nei 210 sunkvežimių.

Pažymima, kad Lošos (Šumsko) ir Tverečiaus kontrolės punktai neveikia dėl COVID-19.

Latvijos kryptimi Grigorovščinos kontrolės punkte išsirikiavo daugiau nei 70 vilkikų. Iš viso į Lenkiją įvažiuoti nori daugiau nei 80 sunkvežimių.

Savaitės pradžioje iš Baltarusijos į ES šalis negalėjo patekti daugiau nei tūkstantis sunkvežimių.

Tegai:
eilės, sunkvežimis, Lietuva, Baltarusija
Dar šia tema
Baltarusija pakomentavo situaciją su eilėmis pasienyje
Kaip vyksta šunų paruošimas tarnybai Lietuvos pasienyje — video
Iš Baltarusijos į ES šalis negali įvažiuoti daugiau nei tūkstantis sunkvežimių
Mobilusis telefonas rankose

NVSC turėjusius sąlytį su COVID-19 pacientais apie izoliaciją informuos SMS žinute

(atnaujinta 12:16 2020.10.29)
Nuo ketvirtadienio asmenys, turėję didelės rizikos kontaktą, nebesulauks NVSC specialistų skambučio

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Siekdamas kontaktavusius su užsikrėtusiais COVID-19 kuo operatyviau informuoti, kaip jiems elgtis, kiek laiko izoliuotis, nuo šiandien Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) sąlytį turėjusiems asmenims siųs trumpąsias SMS žinutes, rašo Sveikatos apsaugos ministerija (SAM). 

"Nuo šiol asmenys, turėję didelės rizikos kontaktą, nebesulauks specialistų skambučio. Vietoje jo — gaus trumpąją SMS žinute telefonu, kurioje bus nurodyta, iki kada žmogui privalu izoliuotis, taip pat bus pateikta informacija apie izoliacijos sutrumpinimo galimybę", — teigiama pranešime.

Taip pat informuojama, kad SMS žinutėje asmenys, turėję didelės rizikingą sąlytį, gaus ir nuorodą į anketą, kurią užpildę, pateiks svarbius duomenis specialistams.

Šioje anketoje asmuo turės nurodyti, ar jam izoliacijos laikotarpiui reikalingas nedarbingumas, ar sutinka atlikti tyrimą COVID-19 ligai nustatyti ir ar turi tinkamas sąlygas izoliuotis. 

Tokią trumpąją SMS žinutę iš NVSC gaus ir tie asmenys, kuriuos kaip didelės rizikos sąlytį turėjusius epidemiologinių tyrimų metu nurodys ir atvejus tiriantiems specialistams pateiks žmonės, kuriems patvirtinta COVID-19 liga. 

Tuo tarpu asmenys, kurie patys įtaria, jog galimai turėjo sąlytį, turi pildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir laukti specialistų, atliksiančių individualų rizikos vertinimą, skambučio.

Karantino apribojimai Lietuvoje
© Sputnik
Karantino apribojimai Lietuvoje
Tegai:
koronavirusas, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM)
Temos:
Saugokime save ir kitus šį rudenį: koronavirusas Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Europos Sąjunga pasiūlė įvesti bendrą COVID-19 tyrimų sistemą
Kariuomenė grįžta prie COVID-19 plitimo prevencijos priemonių
Vilniaus miesto klinikinė ligoninė paskirs du korpusus COVID-19 pacientams
Policija Nicoje, 2020 m. spalio 29 d.

Nicoje peiliu ginkluotas užpuolikas nužudė 3 žmones

(atnaujinta 12:31 2020.10.29)
Pirminiais duomenimis, trys žmonės žuvo, dar keli sužeisti. Išpuolis įvyko prie Notre Dame katedros

VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Prancūzijos Nicos mieste peiliu ginkluotas vyras užpuolė žmones prie Notre Dame katedros, skelbia RIA Novosti su nuoroda į BFMTV televizijos kanalą.

​Incidentas įvyko apie 9:00 (10:00 Lietuvos laiku). Pirminiais duomenimis, trys žmonės žuvo, keli sužeisti. Anot "Reuters", vienai moteriai nupjauta galva.

Užpuolikas sulaikytas.

Miesto meras Christian'as Estrosi neatmeta, kad tai buvo teroro išpuolis.

Tegai:
išpuolis, Prancūzija