Audi A6, archyvinė nuotrauka

Policija įsigijo 12 naujų Audi A6 daugiau nei pusę milijono eurų

491
(atnaujinta 14:42 2017.09.20)
Lietuvos kelių policijos nuosavybėn perduoti 12 naujų Audi A6 automobilių, kurie patruliuos magistraliniuose keliuose

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Policijos departamentas nuomos būdu įsigijo 12 naujų automobilių AUDI A6, kurie perduoti Lietuvos kelių policijos tarnybai, praneša departamento spaudos tarnyba.

 Šie automobiliai skirti patruliuoti magistraliniuose keliuose bei lydėti labai svarbius asmenis ir jų vadovaujamas oficialias delegacijas.

"Džiugu, kad pavyko šiuos automobilius išsinuomoti gerokai pigiau, nes pasiūlyta kaina yra maždaug 30% pigesnė nuo Audi atstovų Lietuvoje siūlomo oficialaus kainoraščio" — teigia policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Po viešųjų pirkimų, pasiūlyta vieno automobilio kaina su visa būtina įranga — 45 260 eurų su PVM (rinkoje toks automobilis kainuotų apie 65 000 eurų).

Automobiliai bus nuomojami iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, skiriamų Saugaus eismo programoms ir jų priemonėms įgyvendinti. Pasirašyta veiklos nuomos sutartis 5 metams, su galimybe šiuos automobilius įsigyti už likutinę 12% vertę.

"Policija taip pat įsigijo 152 policijos veiklai pritaikytus ir pagal mūsų reikalavimus įrengtus mikroautobusus, skirtus reagavimui, konvojavimui ir kriminalistinių tyrimų ekspertams. Įsigijome tokius automobilius, kurie geriausia tiktų pareigūnams", — rašo Pernavas Facebook.

Anot komisaro, šiuo metu yra tik pasirašytos sutartys, tačiau kai tik policija juos gaus, iškart pristatys visuomenei.

Automobiliai pirkti atviro tarptautinio viešojo konkurso metu, kuriame dalyvavo 3 įmonės.

Šių metų gegužės mėnesį Viešųjų pirkimų tarnyba paskelbė, kad policijos projektas dėl naujų automobilių įsigijimo prieštaravo skaidriam pirkimui, nes buvo pritaikytas tik vienam automobilių gamintojui.

Policijos departamentas aktyviai gynė savo teisę gauti automobilius su keturiais varomais ratais ir automatine pavarų dėže.

491
Tegai:
magistraliniai keliai, tarnybinis automobilis, automobiliai, Policijos departamentas
Dar šia tema
Policijos pareigūnai grasina valdžiai masiniais protestais
Policininkai atsikrato stereotipų
Policija: garsiai burzgiantiems motociklams bus panaikinta techninė apžiūra
Discussion