Nukritęs medis, archyvinė nuotrauka

Lietuvoje siautėjo vėjas: nuversti medžiai ir sugadinti automobiliai

17
(atnaujinta 14:07 2017.09.20)
Pučiant stipriam vėjui nestatykite automobilių po medžiais, nelieskite ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų

VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Praėjusią parą ugniagesiams teko net 54 kartus nuo važiuojamosios kelio dangos šalinti vėjo nulaužtus  ir nuverstus medžius bei šakas, trys iš jų nuvirto ant automobilių, praneša Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento spaudos tranyba.

Dvyliką kartų ugniagesiams dėl vėjo padarinių teko skubėti Kauno apskrityje, 11 — Klaipėdos, o Šiaulių ir Utenos apskrityse po aštuonis kartus. 

Radviliškyje medis užkrito ant gyvenamojo namo balkono. Ugniagesiai, panaudoję grandininį pjūklą, medį supjaustė ir pašalino nuo balkono. 

Balbieriškio miestelyje (Prienų rajonas) griūdamas medis nutraukė elektros laidus. Kaune, Biržiškų gatvėje, medis užvirto ant automobilio VW Golf ir Chemijos gatvėje ant automobilio VW Passat, o Babtuose (Kauno rajonas) ant automobilio Audi A4.

Šeši medžiai stipraus vėjo buvo nulaužti ant važiuojamosios kelio dalies Marijampolės savivaldybėje, Šakališkių kaime, penki — Molėtų rajone, Vidugirio kaime.

Taip pat ugniagesiams taip pat teko pumpuoti vandenį iš apsemtų rūsių gyvenamuosiuose namuose: Juodpetrių kaime (Tauragės rajonas), Paliūniškio kaime ir Dembavos kaime (Panevėžio rajonas).

Pučiant stipriam vėjui  gali sutrikti elektros energijos tiekimas, virsti dideli medžiai, lūžti jų šakos, kristi dideli reklamos stendai. Nestatykite automobilių po medžiais, nelieskite ant laidų užvirtusių medžių ar oro linijų atramų, nes tai gali kelti pavojų gyvybei.

17
Tegai:
sustiprės vėjas, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas
Dar šia tema
Uraganas "Marija" pasiekė maksimalią grėsmės kategoriją
Po "Harvey" ir "Irma": audra "Marija" sustiprėjo iki uragano
Lietuvos piliečiai gelbėjami nuo uragano "Irma"