Dalia Grybauskaitė, nuotrauka iš įvykio vietos

Grybauskaitė davė startą programai "Work in Lithuania"

47
(atnaujinta 15:45 2017.10.18)
Informacinėje platfarmoje "Work in Lithuania" bus visa informacija apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje, darbo sąlygas ir perspektyvas

VILNIUS, spalio 18 — Sputnik. Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą programai "Work in Lithuania", skirta skatinti  Lietuvos piliečių grįžimą į tėvynę, praneša prezidentės spaudos tarnyba.

Programos "Work in Lithuania" tikslas — skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjeros siekti savo gimtinėje.  Šioje informacinėje platfarmoje bus visa informacija apie įsidarbinimo galimybes Lietuvoje, darbo sąlygas ir perspektyvas.

"Lietuva vis dar stipriai pralaimi konkurencinę kovą pritraukdama ir išlaikydama talentingus žmones. Pasaulio ekonomikos forumo paskelbtame tyrime pagal talentų pritraukimą mūsų šalis užėmė 117, o pagal jų išlaikymą — tik 109 vietą", — rašoma pranešime.

Pasak prezidentės, Lietuva turi pritraukti ir susigrąžinti gabiausius mūsų žmones, turinčius gerą išsilavinimą ir įgijusius patirties.

Даля Грибаускайте
Dalia Grybauskaitė davė startą programai "Work in Lithuania"

Prezidentės spaudos tarnybos duomenemis, beveik 70% darbdavių teigia, kad jiems trūksta kvalifikuotos darbo jėgos.

"Work in Lithuania" — tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros "Investuok Lietuvoje" projektas. Jo metu bus ne tik skatinami į Lietuvą grįžti gyvenimą svetur pasirinkę šalies piliečiai, bet ir inicijuojami pokyčiai, gerinsiantys šalies įvaizdį bei leisiantys jai konkuruoti dėl talentų pritraukimo visame pasaulyje.

Kartu su naująja programa, prie kurios jau prisijungė daugiau kaip 30 Lietuvoje veikiančių įmonių, pradeda veikti ir interneto tinklalapis www.workinlithuania.lt, kur galima rasti ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos informacijos, palengvinsiančios grįžimą namo. 

47
Tegai:
Work in Lithuania, Dalia Grybauskaitė
Dar šia tema
Grybauskaitė paskelbs projekto "Work in Lithuania" startą
Grybauskaitė dalyvaus Pasaulio ekonomikos forume Davose
Grybauskaitė prašo EK kompensacijos dėl "Gazpromo" monopolio
Discussion