kontrabandinės cigaretės, nuotrauka iš įvykio vietos

Tikėjosi, kad netikrins: baltarusis suimtas su pilnais lagaminais cigarečių

21
(atnaujinta 15:11 2017.10.26)
Jau įkliuvęs muitininkams su kontrabandinėmis cigaretėmis ir gavęs baudą baltarusis vėl pabandė pergudrauti pareigūnus Vilniaus oro uoste

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Trečiadienį, spalio 25 dieną, iš Frankfurto į Vilnių skridusiam baltarusiui nepavyko užsidirbti lėšų baudai sumokėti — jį Lietuvos muitininkai sulaikė su kontrabandinėmis cigaretėmis, praneša Muitinės spaudos tarnyba.

48-erių metų vyriškis dar rugsėjo mėnesį buvo įkliuvęs muitininkams su kontrabandinėmis cigaretėmis ir gavo 1 400 eurų baudą. Tuomet jis skrido iš Minsko į Vilnių.

Šįkart baltarusis tikėjosi pergudrauti muitininkus — skrido iš Minsko į Frankfurtą, o paskui iš Frankfurto į Vilnių — ir užsidirbti lėšų baudai sumokėti.  

Tačiau akylų Lietuvos muitininkų pergudrauti nepavyko. Pareigūnai dviejuose naujutėlaičiuose piliečio lagaminuose aptiko 1,5 tūkstančio pakelių cigarečių "Camel" su BY banderolėmis, kurių vertė — 5 250 eurų.

Iš lagaminų ištrauktos cigaretės
Iš lagaminų ištrauktos cigaretės

Baltarusis, matyt, buvo įsitikinęs, kad niekas keleivių, atskridusių iš kitos ES šalies, lagaminų netikrina, bet užmynė ant to paties grėblio.

Jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas ir gresia dar viena bauda. 

21
Tegai:
kontrabandiniai rūkalai, baltarusis, muitininkai, Vilniaus oro uostas, Vilnius
Dar šia tema
Baltarusio su mažamečiu vaiku automobilyje rasti 2 tūkst cigarečių pakelių
Kontrobandininkai rinkosi "Audi A6"
Pasieniečiai surado kontrabandą ir automobilio stoge, ir slenksčiuose
Šalčininkų rajono gyventojai įkliuvo su baltarusiškų cigarečių kontrabanda