Kadras iš filmo Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas, archyvinė nuotrauka

Lietuviška versija rusiško filmo lyderiauja šalies kine

282
(atnaujinta 18:48 2017.10.26)
Lietuviška rusiško filmo "Statusas: laisvas" versija, kur pagrindinį vaidmenį atliko garsus Rusijos aktorius Danila Kozlovskis, populiarėja Lietuvos kine

VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Rusų režisieriaus Pavelo Ruminovo filmo "Statusas: laisvas" versija pasirodžiusi Lietuvos kino teatruose pavadinimu "Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas" lyderiauja Lietuvos kine, pranešė Rusijos kompanijos "Leopolis" spaudos tarnyba.

Kadras iš filmo Vikingas, archyvinė nuotrauka
© Photo : Дирекция Кино

"Kai mes gavome lietuvišką "Statuso" vaizdo klipą, iš pradžių pagalvojome, kad tai kažkieno pokštas. Mes visai užmiršome, kad prieš metus pardavėme autorines teises. Tuomet prisiminėme apie sandorį ir tęsėme savo darbą. Ir staiga kolegos iš Lietuvos atsiunčia mums treilerį ir praneša apie puikias įplaukas! Tai graudu ir juokinga vienu metu! Dabar svajoju pamatyti kinų versiją!" — sakė rusiško filmo prodiuseris ir pagrindinio vaidmens atlikėjas Danila Kozlovskis.

Oficiali lietuviška versija nufilmota beveik be pakeitimų. Filmas ne tik atkartoja beveik kiekvieną kadrą su atitinkamais veiksmais, bet ir pagrindiniai aktoriai savo išvaizda panašūs į Rusijos aktorius Danilą Kozlovskį ir Jelizavetą Bojarskają.

Anot filmo prodiuseriaus Sergejaus Livniovo, komedijos siužetas — universalus, daug humoro, todėl jis tikisi, kad lietuviška versija yra ne paskutinis filmo variantas.

Lietuvos kino centro duomenimis, per pirmus tris savaitgalius filmas "Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas" srinko 410 tūkstančių eurų. Per pastarasias tris savaites jis pirmauja lietuviškuose kino teatruose ir aplenkia Holivudo "Bėgantį skustuvo ašmenimis 2049".

Filmo nuomotojo prognozėmis bendros pajamos turėtų siekti 500 tūkstančių eurų (tokius pinigus Lietuvos kino teatruose surinkdavo tik "50 pilkų atspalvių" ir "Greiti ir įsiutę 8").

Originalus filmas "Statusas: laisvas" pasirodė Rusijos kino teatruose 2016 metų sausį ir gavo daug teigiamų atsiliepimų bei surinko apie 170 milijonų rublių (virš 2,5 milijonų eurų) kasą.

Filmo siužetas

Paskutinis romantikas žemėje ir nelabai vykęs stand-up komikas Benas įsitikinęs, kad jie su Atėne — ideali pora. Deja, taip atrodo tik jam… Kai romantiškos vakarienės restorane metu Atėnė palieka Beną, jis prisiekia, kad per septynias dienas susigrąžins didžiąją savo gyvenimo meilę. Tačiau mergina sugrįžti nesiruošia. Dainininke svajojanti tapti Atėnė gyvenimo džiaugsmą, po to, kai paliko Beną, atrado su Sauliumi, gerokai vyresniu ir vyriškesniu odontologu. 

Lietuviškos versijos režisierius Andrius Žiurauskas. Pagrindinius vaidmenis atliko Justinas Jankevičius, Elžbieta Latėnaitė, Ainis Storpirštis, Emilija Latėnaitė.

282
Tegai:
rusiškas filmas, lietuviškas kinas, filmas, kinas, "Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas"
Dar šia tema
Ingeborga Dapkūnaitė: artimieji už "Matildą" nebarė
Lietuviškas filmas "Stebuklas" greitai pasieks kino teatrus
Seime ieškomos Rusijos televizijos produkcijos populiarumo priežastys
Baisus kinas: Rusijos filmus Lietuvoje tikrins dėl propagandos pavojaus