Lietuvos vėliava, archyvinė nuotrauka

Skvernelis apdovanos "Kryptis Lietuva" projekto nugalėtojus

21
(atnaujinta 10:01 2017.10.30)
Pirmadienį baigiasi projektas "Kryptis Lietuva", kurios tikslas paskatinti lietuvius sigrįžti iš emigracijos

VILNIUS, spalio 30 — Sputnik. Baigiasi Vyriausybės kanceliarijos organizuojamas projektas "Kryptis Lietuva", praneša Vyriausybės kanceliarija.

Pirmadienį, spalio 30 dieną, paaiškės geriausios iniciatyvos, skirtos pritraukti ir integruoti grįžtančius į Lietuvą tautiečius.

Lietuviai, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Projektas "Kryptis Lietuva" apdovanos geriausias iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Projekte dalyvauja biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės bei privatūs asmenys. 

Iniciatyvos bus apdovanotos trijose "Kryptis Lietuva" nominacijose: Už paskatinimą sugrįžti ir įsidarbinti Lietuvoje, Už indėlį konsultuojant sugrįžtančius, Už pagalbą sugrįžusiems integruotis Lietuvoje. Geriausias iniciatyvas įvertino ir išrinko Vyriausybės kanceliarijos sudaryta komisija.

Nugalėtojai bus paskelbti pirmadienį Valdovų rūmuose vyksiančio Globalios Lietuvos forumo "Valstybės ir diasporos partnerystė" metu. Globalios Lietuvos forumas vyks dvi dienas ir sukvies apie 150 dalyvių iš 27 užsienio valstybių ir Lietuvos.

Projekto "Kryptis Lietuva" globėjas — ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

21
Tegai:
emigracija, projektas, Saulius Skvernelis
Dar šia tema
Laikas sprukti: kodėl Lietuvos valdžiai nevapyks sustabdyti emigracijos
Emigracija nepadės išvengti bausmės: bus sukurta Europos prokuratūra
Šiais metais išvykimą uždeklaravo daugiau nei 50 tūkst žmonių