Remontas, archyvinė nuotrauka

Tikrinant Kleboniškio tiltą kantrybės išbandymai vairuotojams

25
(atnaujinta 11:01 2017.11.05)
Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovai (LAKD) praneša apie Kleboniškio tilto per Nerį bandymus, kurių metu bus ribojamas eismas – visas automobilių srautas bus nukreipiamas tik vienu tiltu

VILNIUS, lapkričio 5 — Sputnik. Šį sekmadienį numatomi didelio masto bandymai, dėl kurių bus draudžiamas eismas A. Meškinio (Kleboniškio) tiltu ties Kaunu, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD).

"Lapkričio 5 dieną nuo 5 iki 14 valandos magistralinio kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda ruože nuo 99,50 km iki 100,20 km (Kleboniškių tiltas link Klaipėdos) eismas dešiniąja kelio puse bus draudžiamas. Eismas abiejomis kryptimis po vieną juostą vyks kairiąja kelio puse", — rašoma pranešime.

Šią dieną vyks pagrindinė tilto apžiūra, po kurios paaiškės galutinės išvados dėl jo būklės.

Kaip informuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), abu tiltai per Nerį pastatyti dar praėjusiame amžiuje ir po to laiko nebuvo tikrinti, todėl pastebėjimai yra reikšmingi toliau juos eksploatuojant.

Tiltas per Nerį dešinėje kelio pusėje buvo pastatytas 1964 metais ir iš kart po pastatymo jam buvo atlikti statinis ir dinaminis bandymai. Tiltas per Nerį kairėje kelio pusėje buvo pastatytas 1980 metais ir po pastatymo 1981 metais jam buvo atlikti statinis ir dinaminis bandymai.

Abiejų tiltų perdangas sudaro įtemptojo gelžbetonio kintamo aukščio dėžinio skerspjūvio sijos. Kiekviena sija sudaryta iš atskirų segmentinių blokų, kurie tarpusavyje sutempti įtemptąja armatūra. Abiejų tiltų skaičiuojamosios schemos yra skirtingos.

25
Tegai:
tiltas, Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), Kaunas
Dar šia tema
Brazilijoje 245 žmonės su virve šoko nuo tilto
Internete pasirodė tilto į Krymą autokelio arkos gabenimo vaizdo įrašas
Rusijos kariai nutiesė tiltą per Eufrato upę