Lietuvos geležinkeliai, archyvinė nuotrauka

traukinių bilietus internetu atsiskaityti galima mokėjimo kortelėmis

171
(atnaujinta 11:44 2017.11.12)
"Lietuvos geležinkeliai" traukinių keleiviams suteikia daugiau būdų atsiskaityti už bilietus

VILNIUS, lapkričio 12 — Sputnik. Nuo lapkričio 11 dienos internetu perkant bilietus kelionėms vietiniais geležinkelio maršrutais  ir tarptautiniu maršrutu Vilnius-Minskas-Vilnius atsiskaityti galima ir "Visa", "Visa Electron", "Maestro" bei "MasterCard" tipo debeto ir kredito mokėjimo kortelėmis, praneša bendrovės "Lietuvos geležinkeliai" spaudos tarnyba.

Pasak "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojo, Keleivių vežimo direkcijos direktoriaus Lino Baužio, patogesnių atsiskaitymo būdų ieškoti paskatino augantys bilietų internete pardavimai bei klientų poreikiai.

"Vis daugiau traukinių keleivių bilietus įsigyja internetu. Deja, iki šiol veikusioje sistemoje daug keleivių pasigesdavo galimybės susimokėti už bilietus kortele. Matydami, kad tokia paslauga yra reikalinga, sudarėme keleiviams sąlygas patogiau ir paprasčiau pirkti bilietus internetu", — teigia Baužys.

Į populiariausius reisus Vilnius-Klaipėda apie 45% keleivių bilietus perka internetu. Į traukinį Vilnius-Klaipėda-Vilnius internetu perkant bilietus iš anksto, jie kainuoja 15% pigiau, nei kasose. Perkant bilietus internetu į kitus traukinius, taikoma 5% nuolaida.

Atsiskaityti debeto ir kredito kortelėmis patogu ir gyvenantiems užsienyje — nuo šiol nebereikės bilieto pirkti atvykus į kasą ar traukinyje. Jį įsigyti galima internetu, naudojantis bet kurio banko "Visa", "Visa Electron", "Maestro" ar "MasterCard" kortele. 

171
Tegai:
traukinių keleiviai, traukiniai, internetas, Lietuvos geležinkeliai
Temos:
"Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (85)
Dar šia tema
"Lietuvos geležinkeliai" taiko 30% nuolaidą moksleiviams nuo 10 metų
Seimo komitetas aiškinsis, kodėl "Lietuvos geležinkeliuose" įdiegta rusiška sistema
Kitais metais keliautojai galės važiuoti iš Kauno į Varšuvą traukiniu
Maršrutu Vilnius-Klaipėda važiuos papildomi rytiniai traukiniai