Buteliai, archyvinė nuotrauka

Sulaikytas rusas Latvijos atsivežęs virš 2 tūkst butelių svaigalų

22
(atnaujinta 15:48 2017.11.25)
Mikroautobuse iš viso buvo rasta 630 vienetų "Kremliovskaja vodka" butelių ir 1,7 tūkstančio vienetų konjako "Camus Cognac VS dark" butelių

VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Muitinės kriminalinės tarnybos ir policijos pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, iš Latvijos mikroautobusu atsivežusį daugiau nei porą tūkstančių butelių degtinės ir "konjako", praneša Muitinės spaudos tarnyba.  

"Vilniuje lapkričio 23-iąją MKT ir policijos pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, iš Latvijos mikroautobusu atsivežusį daugiau nei porą tūkstančių butelių svaigalų", — teigiama pranešime.

Taip pat pažymima pranešime, turėdami informacijos apie galimai gabenamą nelegalų alkoholį, muitinės kriminalistai patikrinimui sustabdė mikroautobusą "Merecedes Benz", vairuojamą Rusijos piliečiom tturinčio leidimą nuolat gyventi Latvijoje.  Mikroautobuse iš viso buvo rasta 630 vienetų 1 litro talpos degtinės "Kremliovskaja vodka" butelių ir 1,7 tūkstančio vienetų konjako "Camus Cognac VS dark" butelių.

Preliminariais duomenimis svaigalai veikiausiai falsifikuoti — visi jie be banderolių, kreivokai priklijuotomis etiketėmis, skleidžiantys aštrų specifinį kvapą. 

Tarnyba pažymi, kad sulaikytų gėrimų vertė — apie 20 tūkstančių eurų. Rusijos pilietis buvo sulaikytas dviem paroms. MKT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

22
Tegai:
rusas, alkoholis, Muitinės kriminalinė tarnyba, Lietuva
Dar šia tema
Kaip gūdžiais 90-aisiais: sulaikyti kontrabandiniai CD su sunkiojo roko muzika
Ruso automobilyje rasta narkotinių medžiagų už pusę milijono eurų
Pasieniečiai neišleido iš Lietuvos įtartino ruso
Baltarusijos pilietis ketino įvežti 250 tūkst eurų kontrabandą
Tikėjosi, kad netikrins: baltarusis suimtas su pilnais lagaminais cigarečių