Autovežiu gabentas Turkijoje pavogtas BMW X5, nuotrauka iš įvykio vietos

Lenkas gabeno į Lietuvą Turkijoje pavogtą prabangų visureigį

19
(atnaujinta 17:02 2018.01.06)
Kalvarijos pasieniečiai sulaikė prieš ketverius metus Turkijoje pavogtą visureigį BMW X5, kuris autovežiu buvo gabentas į Lietuvą

VILNIUS, sausio 6 — Sputnik. Šią savaitę VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai — Marijampolė, patikrinti sustabdė ką tik iš Lenkijos įvažiavusį autovežį su lenkiškais numeriais. Jį vairavo 22-ejų Lenkijos pilietis, šioje šalyje veikiančios ir krovinių gabenimais užsiimančios įmonės darbuotojas.

Autovežiu į Lietuvą gabenti aštuoni naudoti automobiliai. Pasieniečiams tikrinant jų dokumentus paaiškėjo, kad BMW X5 be valstybinių numerių nuo 2013 metų gruodžio yra ieškomas kaip pavogtas Turkijoje. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad mašina pagaminta 2011 metais.

На границе задержали украденный в Турции BMW X5
Lenkui po apklausos leista tęsti kelionę ir toliau vežti kitas 7 mašinas

VSAT Varėnos pasienio rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. BMW X5 buvo nukeltas nuo automobilvežio ir saugomas Kalvarijos užkardoje. Lenkui po apklausos leista tęsti kelionę ir toliau vežti kitas 7 mašinas.

Iš viso 2017 metais pasieniečiai sulaikė 95, įtariama, vogtas transporto priemones. Daugiausiai tokių mašinų sulaikyta pasienyje su Baltarusija — 36. Vogtus automobilius dažniausiai vairavo Rusijos (42 atvejai), Baltarusijos ir Lietuvos (po 18) piliečiai.

19
Tegai:
lenkas, pavogtas automobilis, Lietuva
Dar šia tema
Pavogtas Vokietijoje automobilis į Lietuvą buvo gabentas autovežiu