Kiaulė kelyje, nuotrauka iš įvykio vietos

Lietuvos policijos pareigūnai sulaikė KET pažeidėją kiaulę

44
(atnaujinta 16:36 2018.01.11)
Telšių patruliai, kelyje sutikę netikėtą eismo dalyvę, kiaulę grąžino šeimininkei, o nuotraukomis pasidalijo socialiniuose tinkluose

VILNIUS, sausio 11 — Sputnik. Kiekviena diena policijos tarnyboje netikėta ir kitokia — tuo galėjo įsitikinti Telšių patruliai, kelyje sutikę netikėtą eismo dalyvę.

"Kadangi kiaulė galėjo sukelti grėsmę kitiems eismo dalyviams, pareigūnai susisiekė su naminio gyvūno šeimininke ir pranešė apie augintinės išdaigas", — parašė pareigūnai savo Facebook paskyroje ir pasidalijo nuotraukomis iš įvykio vietos.

Kiaulė vaikšto kelio važiuojamąja dalimi
Kiaulė vaikšto kelio važiuojamąja dalimi

Socialinių tinklų vartotojai nepaliko be komentarų nuotraukų, kuriose kelio važiuojamąja dalimi vaikšto kiaulė.

Vieni pabarė pareigūnus už tai, kad jie atšvaitų ir žvakutės kiaulei neįteikė, nors šiuo metu vyksta akciją "Kiekvienas yra pėsčiasis".

Neįprasta kelių eismo taisyklių pažeidėja
Neįprasta kelių eismo taisyklių pažeidėja

Kiti paspėliojo, kad kiaulė "pas šernioką, matyt, buvo išbėgusi", o galbūt "jau jaute, jog greit paskutinioji diena arteja, todėl ir pabego".

"Norėjo su liaudim eksportuotis į užsienį? Emigruoti madinga. Tai ne! Sutrukdė! Bet vaizdelis fainas", — pakomentavo įvykį Renata Underis.

"Jeigu maras neina pas kiaulę, tai kiaulė išeina pas marą", — pajuokavo vartotojas vardu Da Vai Da Vai.

Socialinių tinklų vartotojai pažymėjo, jog nereti atvejai, kai policijos pareigūnams tenka susitikti su neįprastais eismo teisyklių pažeidėjais — naminiais gyvūnais. O rūdenį policijos pareigūnai nufilmavo, kaip ne mažiau tonos sveriantis bulius bėga kelyje priešinga važiavimo kryptimi. Pasprukusį bulių jie nulydėjo iki ūkininkų ganyklos.

44
Tegai:
socialiniai tinklai, policijos pareigūnai, Kelių eismo taisyklės (KET), kiaulė, Telšiai, Lietuva
Temos:
Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
Dar šia tema
Vairuotojų dėmesiui: saugokitės į kelią išėjusių žvėrių