Brazilijos keliautojas, archyvinė nuotrauka

Du brazilai senu "Vabalu" aplankys FIFA 2018 miestus Rusijoje

78
(atnaujinta 11:52 2018.01.18)
Abu keliautojai nekalba rusiškai, bet jie tvirtai tiki, kad sugebės bendrauti su "futbolo kalba"

VILNIUS, sausio 18 — Sputnik. Brazilijos fotografas Nauro Junior kartu su draugu Caio Passos ketina aplankyti Rusijos miestus, kurie priims 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatą,  automobiliu VW Kaefer, geriau žinomu kaip "Vabalas", praneša Sputnik Brazilija.

Ekspedicijos tikslas — nušviesti futbolo temas. Jų transporto priemonė — 1968 metų "Vabalas", Brazilijoje šį automobilį vadina "fusca". Be to, savo kelionės jie kruopščiai neplanuoja.

"Jeigu teks miegoti "Vabale", mes miegosime "Vabale", jei teks patiems gaminti maistą — gaminsime", — citatos agentūra Junior žodžius.

Legendinis automobilis į Rusiją atvyks atskirai nuo keliautojų — keltu į Vokietiją, o tada traukiniu į Rusiją. Retenybė kadaisė buvo iškeista į "iPhone" ir tapo tam tikru dviejų draugų talismanu. Jie vadina jį "Segundinho" —"jaunesnysis". "Vabalo" sąskaitoje jau kelios kelionės po Lotynų Ameriką.

Pabrėžiama, kad abu brazilai nemoka nei rusų, nei anglų, vienas iš jų kalba tik ispanų kalba. Tačiau keliautojai nenusimena — jie žino, kad važiuoja į renginį, kuriame galima bendrauti "futbolo kalba". Draugų kalionę galima bus sekti Facebook paskyroje.

Pasaulio futbolo čempionatas vyks 2018 metais nuo birželio 14-osios iki liepos 18 dienos. Rungtynės vyks 11 Rusijos miestų 12 stadionų. Organizatoriais tapo Volgogradas, Jekaterinburgas, Kazanė, Kaliningradas, Maskva, Žemutinis Naugardas, Rostovas prie Dono, Samara, Sankt Peterburgas, Saranskas, Sočis.

78
Tegai:
kelionės, Pasaulio futbolo čempionatas, Brazilija
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (86)
Dar šia tema
MIA "Rossija segodnia" atidarė FIFA 2018 spaudos centrų karštąsias linijas
Pasaulio futbolo čempionatas specialiajame Sputnik projekte
Maskvos metro atsirado traukinys, skirtas Pasaulio futbolo čempionatui
Discussion