Romantic, archyvinė nuotrauka

Lietuva nori apgyvendinti Pasaulio futbolo čempionato žiūrovus savo viešbučiuose

87
(atnaujinta 17:03 2018.05.22)
Rusijos turizmo operatorių asociacijos atstovai mano, kad užsienio sirgaliai norės apsistoti kaimyninėse respublikose dėl aukštų kainų Kaliningrado viešbučiuose

VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Lietuva tikisi, kad turistai, kurie atvyks į 2018 metų Pasaulio futbolo čempionatą, apsistos jos viešbučiuose, praneša "Kaliningrad.ru", cituodama Kaliningrado srities vyriausybės vicepremjerą Aleksandrą Rolbinovą.

Sirgalio pasas, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Владимир Астапкович

Tai pareiškė respublikos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas susitikime su ministro pirmininko pavaduotoju. Rolbinovas pabrėžė, kad turistus galėtų priimti Klaipėda, Palanga ir Nida.

"Mūsų kaimynai, Lietuvos Respublika, yra arti mūsų, ir į mus jau buvo kreipiamasi dėl to, kad kai kurie Lietuvos viešbučiai bus naudojami čempionato žaidynių metu", — sakė Rolbinovas.

Lietuva nėra pirmoji šalis, pareiškusi norą priimti Pasaulio futbolo čempiono žiurovus. Anksčiau panašų pasiūlymą pateikė Lenkijos sporto ir turizmo ministerija, kuri planuoja remti projektą.

Rusijos turizmo operatorių asociacijos atstovai mano, kad užsienio gerbėjai norės apsistoti kaimyninėse respublikose dėl aukštų kainų Kaliningrado viešbučiuose.  Rusijos mieste dėl 2018 metų Pasaulio futbolo čempionato kainos viešbučiuose išaugo beveik penkis kartus.

Pasaulio futbolo čempionatas vyks 2018 metais, nuo birželio 14-osios iki liepos 15 dienos. Rungtynės vyks 11 Rusijos miestų 12 stadionų.

87
Tegai:
FIFA 18, Lietuva
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)