Kaliningradas, archyvinė nuotrauka

Kaliningrade paminėtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis

42
(atnaujinta 15:20 2018.02.27)
Šventinis renginys vyko Lietuvos generaliniame konsulate; buvo pakviesti diplomatai, kultūros ir visuomenės veikėjai ir Lietuvos bendruomenės nariai

VILNIUS, vasario 21 — Sputnik. Kaliningrade buvo surengtas šventinis Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio minėjimas, praneša Užsienio ministerijos spaudos tarnyba.

Pirnadienį, vasario 19 dieną, Lietuvos Respublikos generalinis konsulatas Kaliningrade surengė šventinį priėmimą.

Renginyje dalyvavo generalinis konsulas Kaliningrade Olegas Skinderskis, Lietuvos ambasadorius Rusijoje Remigijus Motuzas, Kaliningrado srities valstybinių ir nevyriausybinių institucijų atstovai, diplomatai, kultūros ir visuomenės veikėjai, lietuvių bendruomenės nariai.

"Ne šalies dydis daro tautą didžia, o Lietuvos žmonės — menininkai, sportininkai, mokslininkai, kurie garsina Lietuvą visame pasaulyje kaip veržlią, modernią ir žiūrinčią į ateitį šalį", — sakė Skinderskis.

Šventės dalyvius džiugino Naujų idėjų kamerinio orkestro (NIKO) pasirodymas, Kaliningrado srities menininkas Jevgenijaus Pečerskis padovanojo Lietuvai grafikos darbus, skirtus atminti lietuvių literatūros klasiką Kristijoną Donelaitį.

42
Tegai:
šimtmetis, Kaliningradas
Temos:
Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis (53)
Discussion