Aviakompanijos RusLine lėktuvas, archyvinė nuotrauka

Rusijos skrydžių kompanija atnaujins skrydžius Vilniaus į Sankt Peterburgą

79
(atnaujinta 15:41 2018.04.05)
Planuojama, kad reisai iš Lietuvos į Rusiją ir atgal nuo birželio 1-osios bus vykdomi tris kartus per savaitę

VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik.  Rusijos skrydžių kompanija ''RusLine" ruošiasi atnaujinti skrydžius iš Vilniaus į Sankt Peterburgą, rašoma oficialioje kompanijos svetainėje.

Planuojama, kad reisai prasidės nuo 2018 metų liepos 1 dienos. Skrydžiai iš Lietuvos sostinės į Sankt Peterburgą ir atgal bus vykdomi tris kartus per savaitę.

Praeitą vasarą šio vežėjo lėktuvai taip pat skraidė maršrutu Vilnius-Sankt Peterburgas.

Anksčiau Rusijos skrydžių kompanija paskelbė, kad vasarą taip pat bus vykdomi  skrydžiai iš Maskvos į Lietuvos kurortinį miestą Palangą ir į Latvijos sostinę Rygą.

79
Tegai:
skrydžiai, RusLine, Sankt Peterburgas, Rusija, Lietuva, Vilnius
Temos:
Po lėktuvo sparnu: Lietuvos oro uostai (71)
Dar šia tema
"Ryanair" paskelbė apie naują maršrutą iš Kauno
"Ryanair" leidžia į saloną pasiimti tik vieną mažą kuprinę
Registrų centras

Registrų centrui skirta bauda dėl darbo po lietaus sutrikimo

(atnaujinta 14:56 2021.03.02)
Dėl šio incidento elektroninė sveikatos sistema neveikė ilgiau nei savaitę, o visą tą laiką medicinos įstaigoms teko išrašyti popierinius receptus

VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Lietuvos valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (VDAI) Registrų centrui skyrė baudą dėl netinkamai įgyvendintų techninių ir organizacinių duomenų saugumo priemonių, pranešė VDAI spaudos tarnyba.

Baudos dydis siekia 15 tūkstančių eurų.

VDAI pareiškė, kad Registrų centras nesugebėjo užtikrinti nuolatinio duomenų tvarkymo sistemų ir paslaugų vientisumo, prieinamumo ir atsparumo, taip pat per teisės aktų nustatytą terminą neatkūrė sąlygų ir galimybių naudotis asmens duomenimis fizinio ar techninio incidento atveju.

VDAI duomenimis, incidentas, įvykęs 2020 metų liepos 20 dieną, paveikė 22 registrų ir informacinių sistemų veikimą.

Praėjusių metų liepą dėl gausių kritulių vanduo pateko į Registrų centro patalpas Kudirkos gatvėje, dėl to buvo sugadinti serveriai, o įmonės registrai ir informacinės sistemos buvo laikinai išjungtos. Elektroninės sveikatos sistema neveikė ilgiau nei savaitę — visą tą laiką medicinos įstaigos buvo priverstos išrašyti popierinius receptus.

Tegai:
bauda, Registrų centras, Lietuva
Generalinės prokuratūros pastatas, archyvinė nuotrauka

Prokuratūra atmetė versiją, kad parke miręs Remeikis tapo nusikaltimo auka

(atnaujinta 14:25 2021.03.02)
Be žinios dingusio Utenos savivaldybės administracijos direktoriaus kūnas buvo rastas parke praėjusį antradienį

VILNIUS, kovo 2 — Sputnik. Atliekant tyrimą dėl Utenos savivaldybės administracijos direktoriaus Audriaus Remeikio mirties paneigta nusikaltimo versija, praneša Prokuratūros spaudos tarnyba.

Atliekant ikiteisminį tyrimą, teisėsaugos pareigūnų surinkti duomenys leido atmesti kelias šio įvykio versijas. Tarp jų — kad minėto asmens atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika, rašoma pranešime.

Ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti atlieka Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, o tyrimui vadovauja Utenos apylinkės prokuratūros prokurorė Aušra Gylytė.

Pasak prokurorės Gylytės, ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas ir atliekamas ne dėl nusikalstamos veikos, o asmens mirties priežasčiai nustatyti. 

"Remiantis tyrimo metu surinktais duomenimis, nėra pagrindo manyti, kad mirusysis tapo nelaimingo atsitikimo auka, taip pat nėra duomenų, kad jo atžvilgiu buvo padaryta nusikalstama veika", — teigiama Prokuratūros pranešime.

Šiuo metu dar nėra gauta teismo medicinos specialisto išvada, todėl nėra priimtas galutinis procesinis sprendimas.

Vasario pabaigoje Remeikis išėjo iš namų pasivaikščioti į Aukštakalnio parką ir dingo. Policija, kartu su visuomenės pagalba, pradėjo paieškas ir netrukus miškelyje, netoli Remeikio įprastos pasivaikščiojimo vietos, buvo rastas jo kūnas.

Tegai:
prokuratūra