Alkoholis, archyvinė nuotrauka

Anykščiuose prokuroras nušalintas nuo tarnybos alkoholio vartojimą darbo vietoje

30
(atnaujinta 10:15 2018.04.12)
Prokuroras Vigandas Jurevičius darbo metu buvo neblaivus; Generalinė prokuratūra teigia, kad per pastaruosius kelerius metus dėl aplinkybių, susijusių su alkoholio vartojimu, darbo prokuratūroje neteko keturi asmenys

VILNIUS, balandžio 12 — Sputnik. Trečiadienį Anykščiuose darbo vietoje rastas neblaivus prokuroras Vigandas Jurevičius, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

"Trečiadienį, baigiantis darbo dienai, Panevėžio apygardos prokuratūros vadovai buvo informuoti apie tai, kad Anykščiuose dirbantis Utenos apylinkės prokuratūros prokuroras Jurevičius darbo vietoje yra galimai neblaivus. Prokuratūros vadovybės iniciatyva buvo iškviestas policijos ekipažas, kuris patikrino minėto pareigūno blaivumą", — sakoma pranešime.

Alkoholio matuokliu Jurevičiui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis (1,27 promilės). Dėl šio įvykio pradėtas tarnybinis patikrinimas, Jurevičius nušalintas nuo tarnybos.

"Prokurorui suteiktos teisės bei įgaliojimai įpareigoja itin atsakingai laikytis įstatymų reikalavimų bei aukščiausių etikos standartų. Todėl visi atvejai, kai kyla įtarimas dėl prokuroro ar kito prokuratūros darbuotojo blaivumo, yra ir bus kruopščiai tiriami bei griežtai vertinami", — komentuoja laikinai generalinio prokuroro pareigas einantis generalinio prokuroro pavaduotojas Žydrūnas Radišauskas.

Per pastaruosius keletą metų dėl aplinkybių, susijusių su alkoholio vartojimu, darbo prokuratūroje neteko keturi asmenys.  

30
Tegai:
alkoholio vartojimas, prokuroras, Lietuvos generalinė prokuratūra, Vigandas Jurevičius, Lietuva
Dar šia tema
Lietuvos valdžiai yra naudinga vadinti savo šalį daugiausiai geriančia
Statistika: alkoholio vartojimas Lietuvoje mažėja - 12 litrų per metus
Lietuvos poliklinikose siūlys atlikti alkoholio vartojimo testą