Cigarečių kontrabanda, nuotrauka iš įvykio vietos

Lietuvos muitininkų "dienos galvosūkiai": magnetiniai užraktai, dvigubas dugnas

54
(atnaujinta 17:08 2018.04.15)
Muitinės rentgenologai greitai aptiko slėptuves įtartinų automobilių bamperiuose bei prietaisų skydelyje, tačiau patekti į jas trukdė magnetiniai užraktai, o dar vienas automobilis buvo tiesiog iškimštas kontrabandinių cigarečių

VILNIUS, balandžio 15 — Sputnik. Balandžio 14 dieną Lietuvos pasienio kontrolės poste muitinės rentgenologams pridėjo darbo iš Baltarusijos atvažiavę automobiliai, kuriuose buvo aptikta cigarečių kontrabanda.

Šeštadienio vakare į Šalčininkų postą viena po kitos atvyko dvi "Nissan Almera". Įtartinos mašinos buvo nukreiptos patikrinti rentgenu. 

Muitinės rentgenologai iš karto pamatė galimas slėptuves priekiniame ir galiniame bamperiuose bei prietaisų skydelyje. Tikrinant paaiškėjo, kad jose įrengti magnetiniai užraktai, atsijungiantys tik tada kai mašina užvesta. O jei variklis užgesintas, slėptuves atidaryti būtų sudėtinga net jėga. Tačiau muitinės pareigūnai matė visko, tad neilgai trukus iš šių slėptuvių ištraukė 93 blokus cigarečių.

"Kitas atvejis dar įdomesnis — iš pažiūros tvarkingas "Ford Mondeo" buvo tiesiog prikimštas kontrabandinių cigarečių. Jomis buvo išklotas dvigubas dugnas, kuris nuo galinio bamperio per visą bagažinę driekėsi iki galinės sėdynės. Taip pat cigarečių rasta ir visose keturiose durelėse", — parašė Muitinės pareigūnai savo Facebook paskyroje. 

Pasak pareigūnų, iš Mondeo buvo ištrauktas įspūdingas kiekis, po kurį buvo galima tiesiog braidyti — net 292 blokai cigarečių. 

54
Tegai:
cigarečių kontrabanda, Lietuvos muitinė, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (222)
Dar šia tema
Du ratai verti daugiau nei automobilis: muitininkai aptiko kontrabandą padangose
Pasieniečiai rado tikrą "cigarečių slėptuvę ant ratų"
Lyg Formulės 1 mechanikai: muitininkai per minutę iš padangos ištraukė kontrabandą
Baltarusijos turistai nepateko į Lietuvą dėl vairuotojo-kontrabandininko
Discussion