Barmenas pilsto alkoholį, archyvinė nuotrauka

Tauragės apskrityje nustatyti alkoholio pardavimo taisyklių pažeidimų atvejai

22
(atnaujinta 12:50 2018.04.18)
Pareigūnai nustatė, kad viešojo maitinimo ir masinio pasilinksminimo vietose nakties metu buvo vykdoma prekyba alkoholiniais gėrimais išsinešti, alkoholio pardavimas jaunesniems nei 20 metų asmenims

VILNIUS, balandžio 17 — Sputnik. Pareigūnai patikrino Tauragėje veikiančią viešojo maitinimo vietą — patikrinimo metu nustatyta, kad čia prekiaujama alkoholiniais gėrimais išsinešti, praneša Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas.

Ši įmonė alkoholinius gėrimus pilstė į uždengiamas vienkartines stiklines ar nustatyta tvarka nepaženklintus butelius, tačiau, Departamento vertinimu, tokios priemonės ne tik nepadeda išvengti atsakomybės, nes rodo įmonės siekį apsimestinai įgyvendinti Alkoholio kontrolės įstatymo nuostatas, tačiau pažeidžia ir kitus įstatymo reikalavimus, draudžiančius prekiauti nustatyta tvarka nepaženklintais alkoholiniais gėrimais.

Taip pat buvo patikrintas Šilutėje veikiantis naktinis klubas — patikrinimo metu nustatyta, kad šis naktinis klubas galimai netinkamai vykdė Alkoholio kontrolės įstatymo nustatytą pareigą — užtikrinti, kad klubo patalpose asmenys iki 20 metų amžiaus nevartotų alkoholinių gėrimų, taip pat nustatyta, kad naktinio klubo patalpose yra rūkoma.

Dėl nustatytų galimų Alkoholio kontrolės įstatymo bei Tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių kontrolės įstatymo pažeidimų pradėtos teisenos įmonių, jų darbuotojų ir alkoholinius gėrimus išsinešusių bei vartojusių klientų atžvilgiu. Tokios tikslinės priemonės, nukreiptos į didžiausią žalą visuomenės sveikatai darančius pažeidimus, bus tęsiamos ir ateityje.

22
Tegai:
nelegali prekyba alkoholiu, Lietuva
Dar šia tema
Už alkoholio vartojimą automobilio salone gresia baudos iki 100 eurų
Klaipėdoje teismui perduoti narkotikų platintojai
Diena be tabako: 70 tabako dūmuose esančių medžiagų sukelia vėžį
Discussion