Knygos, archyvinė nuotrauka

Apdovanoti geriausi 2017 metų Lietuvos mokytojai

43
(atnaujinta 17:37 2018.04.19)
Šiemet, minint Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį, skirtos 6, o ne 5, kaip įprastai, Metų mokytojo premijos

VILNIUS, balandžio 19 — Sputnik. Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje buvo įteiktos 2017 metų mokytojo premijos, praneša ministerijos spaudos tarnyba.

Premija skiriama mokytojams už praktinės veiklos nuopelnus, aktyvų ir kūrybišką darbą, jų mokinių pasiekimus, pilietiškumo, bendražmogiškų vertybių ugdymą, aktyvų dalyvavimą ne tik mokyklos bendruomenėje, bet ir visuomenėje.

2017 metų mokytojai: Virginija Birenienė, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos fizikos mokytoja ekspertė, Gintautas Dervinis, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro profesijos mokytojas metodininkas, Dalia Paleckienė, Alytaus Dzūkijos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja metodininkė, Laimutė Ronkaitienė, Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazijos lietuvių kalbos mokytoja ekspertė, Danguolė Savičienė, Visagino "Verdenės" gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja ekspertė, ir Simonas Šabanovas, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos geografijos mokytojas metodininkas. Vienos premijos dydis — 4 560 eurų.

Renginio metu  taip pat įteikta pirmoji Lituanistinio švietimo mokytojo (dėstytojo) premija. Pirmuoju šios premijos laureatu dar gruodį išrinktas Gruzijos technikos universiteto Lietuvių kalbos ir kultūros centro vadovas, lietuvių kalbos dėstytojas Vidas Kavaliauskas. Kavaliauskas yra apdovanotas Lietuvos vyriausybės, Seimo, ministerijos padėkomis, o 2015 m. jam suteiktas Gruzijos technikos universiteto garbės daktaro vardas. Už savo darbą jis gavo 1900 eurų premiją.

43
Tegai:
mokytojai, Lietuva
Temos:
Švietimas Lietuvoje (151)
Dar šia tema
Minint Lietuvos šimtmetį IT bendrovės rengs ateities technologijų kūrėjus 100 mokyklų
Lietuvos istorijos pamokos galimai atsiras ir nevalstybinėse mokyklose