Vilnietis bandė kontrabandines cigaretes gabenti į Britaniją kompiuteriuose, nuotrauka iš įvykio vietos

Vilnietis bandė kontrabandines cigaretes gabenti į Britaniją kompiuteriuose

21
(atnaujinta 19:27 2018.04.27)
Lietuvos muitinės kriminalistai mikroautobuse, kuriuo į Didžiąją Britaniją turėjo būti gabenamos įvairios siuntos, aptiko šesis kompiuterius, į kuriuos vilnietis sugebėjo prikimšti net 1634 pakelius baltarusiškų cigarečių

VILNIUS, balandžio 27 — Sputnik. Ketvirtadienį Vilniaus teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis ir Muitinės kriminalinės tarnybos pareigūnai sostinės Jeruzalės rajone vykdė automobilių patikrinimus, jų laimikiu tapo daugiau nei 1,5 tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių, praneša Muitinės spaudos tarnyba.

Pareigūnai atkreipė dėmesį į netoliese vieno prekybos centro aikštelėje į mikroautobusą kraunamas įvairias siuntas ir prekes. Nuspręsta patikrinti ir šį automobilį, kuriuo, kaip netrukus paaiškėjo, į Didžiąją Britaniją turėjo būti gabenamos įvairios siuntos.

Pareigūnai ypač susidomėjo viena iš siuntų — vilnietis į Jungtinę Karalystę ketino išsiųsti net šešis stalinius kompiuterius. Tačiau pravėrę vieną iš kompiuterių dėžių, pareigūnai išvydo, jog šis pilnas kontrabandinių cigarečių. Išardę visus šešis kompiuterius, pareigūnai juose rado 1 634 pakelius baltarusiškų cigarečių "NZ", kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais — 5 228 eurai.

Taigi, ši siunta Didžiosios Britanijos taip ir nepasiekė — cigaretės ir "kompiuteriai" buvo sulaikyti, o vilniečiui buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas, jam gresia bauda nuo 4 iki 6 tūkstančių eurų.

21
Tegai:
kontrabandiniai rūkalai, Lietuvos muitinė, Didžioji Britanija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (257)
Dar šia tema
Lyg Formulės 1 mechanikai: muitininkai per minutę iš padangos ištraukė kontrabandą
Baltarusijos turistai nepateko į Lietuvą dėl vairuotojo-kontrabandininko
Slėptuvės, kurios 2017-aisiais sukėlė Lietuvos muitininkų šypseną