VSAT, archyvinė nuotrauka

Dėl kontrabandinių cigarečių alytiškis gali netekti visureigo "BMW"

31
(atnaujinta 15:40 2018.05.15)
Už daugiau kaip 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių įvežimą Alytaus gyventojui gresia 6 tūkst. eurų bauda ir visureigio konfiskavimas

VILNIUS, gegužės 15 — Sputnik. Pasieniečiai sulaikė alytiškį, kuris savo automobilio dugne įrengtoje slėptuvėje iš Baltarusijos įvežė 3 tūkst. pakelių cigarečių, dabar vyrui gresia tūkstantinė bauda ir visureigio konfiskavimas, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Pirmadienį VSAT pareigūnai kelyje Gardinas — Druskininkai, netoli Raigardo punkto, patikrinti sustabdė automobilį "BMW X-Reihe" lietuviškais registracijos numeriais. 28 metų Alytaus gyventojo vairuotas visureigis iš Baltarusijos ką tik į Lietuvą buvo įvažiavęs per Raigardo punktą.

Įtarimų sukėlusį automobilį pasieniečiai nukreipė į netoliese esančią Druskininkų pasienio užkardą. Detalios patikros metu paaiškėjo, kad "BMW" dugne įrengta slėptuvė. Joje VSAT pareigūnai rado 3020 pakelių cigarečių, paženklintų baltarusiškais akcizo ženklais.

Dabar vyrui gresia bauda nuo 4 tūkst. iki 6 tūkst. eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2008 metų laidos automobilį.

Po apklausos vairuotojas paleistas. Cigaretės saugomos Varėnos pasienio rinktinėje, sulaikytas automobilis — Aleksandro Barausko pasienio užkardoje.

31
Tegai:
kontrabanda, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Alytus
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (249)
Dar šia tema
Pasieniečiams įkliuvusiems kontrabandininkams gresia iki šešių tūkst eurų baudos
Muitininkai tarp baltarusiškų pušinių lentų aptiko "Minsk" cigarečių kontrabandą
Sulaikyti trys kontrabandininkai iš Alytaus