Pasieniečiai, archyvinė nuotrauka

Sulaikytas latvis, per Lietuvą važiavęs su suklastotu vairuotojo pažymėjimu

42
(atnaujinta 11:49 2018.05.17)
Tikras vyro dokumentas Latvijoje atimtas už padarytus pažeidimus, todėl Kalvarijos pasieniečiams jis pateikė suklastotą ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą

VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Kalvarijos pasieniečiai sulaikė mikroautobusą vairavusį latvį, nes jis pateikė suklastotą ukrainietišką vairuotojo pažymėjimą, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

VSAT pareigūnų automobilis, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Александр Липовец

Ketvirtadienį po vidurnakčio VSAT Varėnos pasienio rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai-Marijampolė, patikrinti sustabdė iš Lenkijos įvažiavusį mikroautobusą "Mercedes Benz Sprinter". Latviškais registracijos numeriais pažymėtą transporto priemonę vairavęs 51 metų Latvijos pilietis pateikė tvarkingus automobilio dokumentus. Užsieniečio turėtas ukrainietiškas vairuotojo pažymėjimas sukėlė įtarimų.

Pasieniečiai greitai nustatė, jog tai yra klastotė. Netrukus gauta informacija iš kolegų Latvijoje, kad tikras vyro pažymėjimas yra atimtas Latvijoje už padarytus pažeidimus.

Dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu Varėnos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai latviui gresia areštas arba laisvės atėmimas iki ketverių metų. Jį pasieniečiai uždarė į areštinę.

Mikroautobusas "Mercedes Benz Sprinter" perduotas į Kalvarijos užkardą atvykusiam latvio giminaičiui.

42
Tegai:
pasieniečiai, suklastotas dokumentas, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (222)
Dar šia tema
Lietuvoje sulaikytas rusas, vairavęs Vokietijoje pavogtą "Mercedes"
Baltarusis nuo teisėsaugos bandė pasprukti su suklastota lietuviška tapatybės kortele
Lietuviu apsimetęs ukrainietis Kūčių naktį praleido už grotų