Lietuvos geležinkeliai, archyvinė nuotrauka

Traukiniu į pajūrį: startuoja vasariški atostogų maršrutai

150
(atnaujinta 15:52 2018.05.18)
"Pajūrio ekspreso" traukiniai – idealus pasirinkimas keliaujančioms šeimoms

VILNIUS, gegužės 18 — Sputnik. Praėjusiais metais išpopuliarėjęs "Pajūrio ekspresas" grįžta — jau nuo gegužės 25-osios "Lietuvos geležinkeliai" į labiausiai pamėgtus kurortus kvies važiuoti patogiais ir šiuolaikiškais traukiniais, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

"Pajūrio ekspreso" traukiniai — idealus pasirinkimas keliaujančioms šeimoms. Vykstantiems su vaikais "Lietuvos geležinkeliai" siūlo įsigyti sėdimas vietas prie staliukų bei susikurti savo erdvę: bendrauti, piešti, skaityti. Mažųjų keleivių traukiniuose laukia nemokami žaidimai bei malonios staigmenos.

"Pajūrio ekspresas" skirtas poilsio gurmanams, savo laiką branginantiems žmonėms. Kviečiame aplenkti spūstis, nevargti vairuojant ir atostogas pradėti dar nepasiekus kurorto —  pasirūpinsime jūsų kelione nuo darbo ar namų durų, o vos įlipus į traukinį pasiūlysime platų paslaugų spektrą",- sako "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

Šiemet "Lietuvos geležinkeliai" kartu su pavežėjimo paslaugų platforma "Taxify" "Pajūrio ekspreso" keleiviams pirmajai kelionei dovanoja 10,00 eurų nuolaidą. Kitoms kelionėms į ar iš Vilniaus geležinkelio stoties taikoma 1,00 euro nuolaida. Pasiūlymas galioja visą vasarą.

"Pajūrio ekspreso" keleiviams siūlomi du maršrutai: Vilnius­-Palanga ir Vilnius-Nida su tarpinėmis stotelėmis Juodkrantėje, Preiloje ir Pervalkoje. Į kurortus vykstančių traukinių tvarkaraščiai pritaikyti prie poilsiaujančiųjų poreikių.

Iš Vilniaus "Pajūrio ekspreso" traukiniai išvyksta penktadieniais 16:00 val. Šiuo reisu važiuojantys keleiviai Palangą pasieks 20:15 val., Nidą — 21:45 val. Šeštadieniais "Pajūrio ekspresas" iš Vilniaus išvyksta 07:25 val., į Palangą atvyksta 11:25 val., į Nidą — 12:55 val. Atgal į sostinę ekspresas grįžta sekmadieniais, Vilnių pasiekia 20:30 val.

Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos kurortus — Klaipėdos geležinkelio stotyje.

Keleiviams nereikia rūpintis jokiais papildomais mokesčiais — į "Pajūrio ekspreso" bilieto kainą įskaičiuoti visi pervežimai į ir iš kurortų, keltų bei ekologinės rinkliavos.

Šeimoms nuo trijų asmenų, įsigyjančioms sėdimas vietas, kelionėms pirmyn ir atgal siūlomi specialūs kainų paketai. Tokius bilietus perkantys keliautojai sutaupys iki 40 proc. lyginant su įprastinėmis vienkartinių bilietų kainomis.

"Pajūrio ekspreso" bilietų prekyba pradedama gegužės 22 d. Daugiau informacijos galima rasti interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt ir informacijos telefonu 8 700 55111.

Lietuvos  geležinkeliai
© Sputnik /
Lietuvos geležinkeliai
150
Dar šia tema
"Lietuvos geležinkeliai" svarsto bepiločių traukinių technologijų galimybę
"Lietuvos geležinkeliai" taiko 30% nuolaidą moksleiviams nuo 10 metų
"Lietuvos geležinkeliai" – krovinių gabenimo lyderis Baltijos šalyse
"Lietuvos geležinkeliai" žada nuvežti iš Vilniaus į Kauną per 55 minutes