pasieniečiai, archyvinė nuotrauka

VSAT organizuoja pasiruošimo Pasaulio futbolo čempionatui-2018 pratybas

36
(atnaujinta 18:30 2018.05.22)
Pagal legendą, į Lietuvą įvažiavusiu tranzitiniu traukiniu į Kaliningrado sritį vyks futbolo sirgaliai, neturintys reikiamų dokumentų

VILNIUS, gegužės 22 — Sputnik. Trečiadienį pasieniečiai Kenos užkardoje organizuoja taktines pratybas, organizuojamas artėjant Rusijoje vyksiančiam Pasaulio futbolo čempionatui, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Pasaulio futbolo čempionato ketverios rungtynės bus žaidžiamos Kaliningrade. Į jį ir iš jo per Lietuvą vyksta Rusijos tranzitiniai traukiniai.

Pagal legendą, į Lietuvą įvažiavusiu tranzitiniu traukiniu į Rusijos Kaliningrado sritį vyks futbolo sirgaliai. Pasienio tikrinimo metu Kenos kontrolės punkte sustojusiame traukinyje, įvažiavusiame iš Baltarusijos, kils neramumai — kai kurie vykstantieji elgsis agresyviai, provokuos, nepaisys pasieniečių reikalavimų. Imituojamo incidento metu paaiškės, jog daugiau kaip 20-ies užsieniečių grupė neturi reikiamų dokumentų, suteikiančių teisę vykti per Lietuvą į Kaliningradą.

Pratybų metu bus imituojamas vagono atkabinimas nuo sąstato, jo nutempimas į atskirą kelią, priverstinis pažeidėjų išlaipinimas.

Kartu su pasieniečiais pratybose dalyvaus Vilniaus apskrities policijos bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, Lietuvos kariuomenės Judėjimo kontrolės centro kariai, šauliai, bendrovių "Lietuvos geležinkeliai" ir "Gelsauga" atstovai, Užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento darbuotojai.

Kaip rašoma pranešime, pratybų metu bus siekiama tobulinti žinybų praktinius gebėjimus, užtikrinant greitą reakciją į pranešimus apie incidentus, susijusius su tranzito pažeidimais.

2018 metų FIFA pasaulio futbolo čempionatas birželio 14-liepos 15 dienomis vyks Rusijoje. Čempionatas vyks dvylikoje stadionų, esančių vienuolikoje miestų, Rusijos Europinėje dalyje.

36
Tegai:
pratybos, Pasaulio futbolo čempionatas, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT), Lietuva
Temos:
Pasaulio futbolo čempionatas 2018 metais Rusijoje (85)
Dar šia tema
Pasaulio futbolo čempionatas šalia Lietuvos
Lietuvos tarnybos sustiprins saugumo priemones prieš Pasaulio futbolo čempionatą
Miškas, archyvinė nuotrauka

Pirmoji vasaros diena bus saulėta, temperatūra kils aukščiau 20 laipsnių

Šiluma laikysis ir antradienį, aukščiausia temperatūra numatoma iki 16–21 laipsnio šilumos,  pietrytiniuose rajonuose vietomis palis

VILNIUS, birželio 1 - Sputnik. Artimiausią parą sausiems Lietuvos orams ir toliau įtaką darys anticiklonas, iš šiaurinių platumų ims veržtis vėsesnis oras, praneša Hidrometeorologijos tarnyba.

Rotušes aikštė, archyvinė nuotrauka
© Sputnik/ Владислав Адамовский.

Pirmadienį bus nepastoviai debesuota, lietaus tikimybė išliks maža. Pūs stiprus šiaurinių krypčių vėjas, kai kur gūsiai sieks 15–17 m/s. Įdienojus temperatūra pakils iki 16–21 laipsnio.

Birželio 2-os naktį be lietaus, dieną pietrytiniuose rajonuose vietomis palis. Naktį šiaurės, šiaurės rytų vėjas aprims, dieną vėl sustiprės, kai kur gūsiai sieks 15 m/s. 

Temperatūra naktį 5–10, dieną 16–21, pietrytiniuose rajonuose vietomis 13–15 laipsnių šilumos.

Tegai:
vasara
Šeima, archyvinė nuotrauka

Birželio 1 dienos horoskopas visiems zodiako ženklams

(atnaujinta 08:21 2020.06.01)
Meilė, darbas, verslas, bendravimas — rytoj viskas priklausys nuo permainingos nuotaikos, todėl reikaluose (ypač dėl pinigų) galimi nesusipratimai ir praradimai

Rytojus bus kupinas emocijų. Ir jums, ir kitiems kils pagunda elgtis neapdairiai, pasiduodant momentiniams impulsams. Žvaigždės pataria: nesielkite neapdairiai vadovaudamiesi savo jausmais, kitaip diena bus kupina prieštaravimų, užgaidų, konfliktų.

Avinas (03.21-04.20) Laikas bus sunkus. Pavydūs žmonės kiš pagalius į ratus. Turite įrodyti visiems ir sau, kas yra teisus, o kas ne. Jūs jausitės prislėgtas ir kontroliuojamas. Geriau aiškiai išdėstyti savo poziciją.

Jautis (04.21-05.21) Laikotarpis duos ilgai lauktą rezultatą, jei išmoksite atsisakyti negatyvo ir nepasiduoti panikai. Jūs tapsite patrauklesni priešingai lyčiai. Mėnesio pradžios šūkis dabar — skubėk lėtai.

Dvyniai (05.22-06.21) Turėsite atkreipti ypatingą dėmesį į asmeninį gyvenimą, kuris gali pateikti netikėtumų — ir malonių, ir ne tokių. Dabar esate dėmesio centre, o aktyvi jūsų pozicija atneš daug sėkmės.

Vėžys (06.22-07.22) Galvokite daugiau apie save, o ne apie kitus. Neapsunkinkite savo gyvenimo per daug reikalaudami iš savęs ir kitų. Nustokite kritikuoti save, geriau sugalvokite, kaip save motyvuoti. Birželį jūsų užduotis yra susidraugauti su savimi.

Liūtas (07.23-08.23) Skirkite dėmesio šeimai. Kiekvienam jos nariui skirkite kuo daugiau laiko. Nuotaika šeimoje ateityje turės didelę įtaką. Taip pat nepamirškite, kad vasara prasidėjo, atėjo laikas praleisti daugiau laiko gamtoje.

Mergelė (08.24-09.22) Jūsų asmeninis gyvenimas sužibės ryškiomis spalvomis. Mylimasis jus pradžiugins, o jei jo nėra, tada tikėkitės malonaus susitikimo! Jei turite skolų, geriau jas sumokėti, nes gali kilti problemų.

Svarstyklės (09.23-10.22) Šią savaitę gebėsite išspręsti tiek savo, tiek kitų užduotis. Būkite draugiškesnis ir besišypsantis. Stenkitės pabūti vienas su savimi.

Skorpionas (10.23-11.21) Laukite kai kurių asmeninio gyvenimo pokyčių. Vieniši atstovai turi galimybę susirasti porą, o nesąžiningi ženklo atstovai gali ją prarasti. 

Šaulys (11.22-12.21) Laikas, kai jūs turite išmokti diplomatijos. Klausykite kitų, jūsų požiūris nėra vienintelis ir teisingiausias. Gali kilti ginčas su kolegomis ar šeimoje, tačiau nepasiduokite pykčiui.

Ožiaragis (12.22-01.20) Jūsų emocinis pakilimas ir energija padės įeiti į daugiafunkcį režimą ir sėkmingai išspręsti visus svarbius klausimus. Dabar jūs klojate saugios ateities pamatus darbo vietoje ir net namuose.

Vandenis (01.21-02.19) Mėnesio pradžioje jus sups šiluma ir rūpestis. Pagaliau pagerės santykiai su artimaisiais. Galbūt norėsite ką nors pakeisti namuose, pridėsite jaukumo ir grožio. Pirkite gražias užuolaidas ar lempas.

Žuvys (02.20-03.20) Būkite pasirengę tam, kad teks išleisti pinigus kažkam svarbiam, pavyzdžiui, dovanai artimajam. Bet žvaigždės yra jūsų pusėje, pas jus atsiras papildomas darbas, o tai pagerins jūsų finansinę padėtį.

Tegai:
horoskopas