Pasieniečių automobilis, archyvinė nuotrauka

Į Lietuvą vykę lenkai bandė atsikratyti narkotikų

22
(atnaujinta 14:56 2018.06.07)
Lenkijos pilietis po mašinos dugnu išmetė vienkartinių servetėlių pakuotę, kurioje buvo aptiktos, įtariama, narkotinės medžiagos

VILNIUS, birželio 7 — Sputnik. Tikrindami į Lietuvą automobiliu vykusius du Lenkijos piliečius Kalvarijos užkardos pasieniečiai pastebėjo, kad po užsieniečių mašina nuskriejo įtartinas daiktas; paaiškėjo, kad taip buvo bandoma atsikratyti narkotinių medžiagų, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Antradienį pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Suvalkai — Marijampolė, patikrinti sustabdė iš Lenkijos į Lietuvą atvykstantį automobilį "Volkswagen Passat". Transporto priemonę, ženklintą lenkiškais registracijos numeriais, vairavo dvidešimtmetis Lenkijos pilietis. Kontrolės metu nustatyta, jog kartu vykęs 19-metis jo tautietis neturi galiojančio kelionės dokumento. Už tai jam vėliau buvo skirtas įspėjimas.

Patikros metu Kalvarijos pasieniečiams užsieniečio elgesys sukėlė įtarimų — keleivis staigiu judesiu po mašinos dugnu išmetė kažkokį daiktą. Paaiškėjo, kad tai — vienkartinių servetėlių pakuotė. Joje VSAT pareigūnai aptiko du mažesnius paketėlius. Viename buvo žalios spalvos augalinės kilmės medžiagos, kitame — baltos spalvos milteliai. Įtariama, kad tai narkotinės medžiagos. Tikslią įtariamų kvaišalų kilmę ir sudėtį nustatys juos tirsiantys ekspertai.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vaikinams gresia baudos arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. Po apklausos vaikinus pasieniečiai uždarė į areštinę. Automobilis saugomas Kalvarijos pasienio užkardoje.

Поляки на въезде в Литву пытались избавиться от наркотиков
Išmesta vienkartinių servetėlių pakuotė
22
Tegai:
narkotikai, Lenkija, Lietuva
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (307)