cigarečių kontrabanda

Pasieniečiai užkirto kelią nelegaliai cigarečių kontrabandai į šalį

39
(atnaujinta 16:18 2018.06.20)
Į Kabelių užkardos saugomą sienos su Baltarusija ruožą pabandę įžengti kontrabandininkai neteko beveik 15 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių

VILNIUS, birželio 20 — Sputnik. Kabelių Pasieniečiai sulaikė beveik 15 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių sienos su Baltarusija ruože, krovinio vertė sudaro 45 tūkst. eurų, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Apie vidurnaktį iš pirmadienio į antradienį Varėnos pasienio rinktinės Kabelių pasienio užkardos pareigūnai patruliavo netoli Ašašninkų kaimo. Iš toli tamsoje prie sienos su Baltarusija buvo pastebėti keli asmenys. Jie, matyt, netrukus irgi pamatė artėjančius pasieniečius ir iš įvykio vietos pabėgo.

Pasieniečiai aptiko didelį cigarečių krovinį, kurį metė išsigandę kontrabandininkai. 28-iuose į polietileną supakuotuose ryšuliuose buvo 14 860 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Tokio krovinio vertė Lietuvoje su mokesčiais yra 45 tūkst. eurų. Apie tai buvo informuoti Baltarusijos pareigūnai.

VSAT Varėnos rinktinėje dėl kontrabandos pradėtas ikiteisminis tyrimas. Cigaretės saugomos Kabelių pasienio užkardoje.

Per nepilnus pastaruosius tris mėnesius tai buvo jau 6-as atvejis, kai Kabelių pasieniečiai užkardė nelegalių rūkalų patekimą į Lietuvą. Sulaikytų rūkalų kiekis yra apie 30 tūkst. pakelių.

39
Tegai:
kontrabanda, Baltarusija, Lietuva
Dar šia tema
Sulaikyta didžiausia šiemet cigarečių kontrabandos siunta
Pasieniečiai kontrabandininko automobilį vijosi 18 kilometrų