Gedimino prospektas Vilniuje, archyvinė nuotrauka

"JUMP Vilnius": vienai dienai Gedimino prospektas virs pramogų zona

80
(atnaujinta 12:18 2018.06.21)
Lietuvos sostinėje vyks naujas sportinis pramoginis renginys "JUMP Vilnius", kurio metu pasirodys profesionalūs sportininkai, be to, kiekvienas norintis galės išbandyti savo jėgas

VILNIUS, birželio 21 — Sputnik. Birželio 30 dieną Vilniaus Gedimino prospektas virs profesionaliai įrengtu sporto aikštynu bei pramogų zona, ir visą dieną čia karaliaus naujas sportinis pramoginis renginys "JUMP Vilnius".

Renginio iniciatorė ir ambasadorė — Europos uždarų patalpų šuolių į aukštį čempionė, Lietuvos rekordininkė Airinė Palšytė.

Sporto iššūkių erdvė

12:00 Sprintas. Geriausi Lietuvos sprinteriai. Beatrich pasirodymas. Galimybė siekti asmeninio greičio rekordo kiekvienam. Pasiek savo didžiausią greitį!

13:30 Šuolis į aukštį. Profesionalių lengvaatlečių šuoliai su DJ Mamania. Europos čempionės Airinės Palšytės parodomasis šuolis. Beatrich pasirodymas. Taip pat kiekvienas norintis gali išbandyti savo jėgas, įveikdamas aukščio kartelę.

15:00 Šuoliai į tolį. Trišuoliai ir šuoliai į tolį su DJ Mamania. Ateik pažiūrėti, kaip šoka profesionalai — gal ir tu gali ne prasčiau? Šok kuo toliau tiesiog Gedimino prospekte!

17:00 Ievos Zasimauskaitės pasirodymas.

Pramogų ir poilsio zonos

Renginio metu veiks "Sportland zona": net 50 metrų ilgio batutas vaikams ir poilsio zona.

Siekti rekordo bus galima "GO9 rekordų zonoje". Čia asmeninį rekordą bus suteikta galimybė siekti tokiose nominacijose, kaip "Daugiausiai šuoliukų nesustojant", "Daugiausiai šuoliukų per vieną valandą", o kolektyvinio rekordo bus bandoma pasiekti "Daugiausiai atliktų šuoliukų per vieną renginį" nominacijoje.
"GO9 iššūkio zona" pasiūlys patikrinti: "Ar tu gali?" Čia vyks šuoliai iš 10 metrų aukščio.

"Kids atletik" zonoje vyks vaikų pažintis su lengvąja atletika bei užsiėmimai su profesionaliais treneriais. Mažųjų renginio dalyvių čia lauks žaidimai, varžybos ir pergalės.

Birželio kultūros renginiai Vilniuje
© Sputnik /
Birželio kultūros renginiai Vilniuje
80
Tegai:
sportinis pramoginis renginys, JUMP Vilnius, Gedimino prospektas, Lietuva, Vilnius
Dar šia tema
Lukiškių aikštėje pradėjo veikti interaktyvus fontanas
Žemėlapis-žaidimas "Vilnius vaikams" kviečia kolekcionuoti miesto patirtis
Visą vasarą šurmuliuos Pažaislio muzikos festivalis
Discussion