Pinigai, archyvinė nuotrauka

Vilniuje organizuota grupė apiplėšė septynis lombardus ir fotoparduotuvę

62
(atnaujinta 09:52 2018.06.26)
Vienas iš grupės narių papasakojo teisėsaugos pareigūnams apie visus apiplėšimus, kad išvengtų kalėjimo

VILNIUS, birželio 26 — Sputnik. Vilniuje aštuoni organizuotos grupės jaunuoliai pripažinti kaltais dėl Vilniuje įvykdytų septynių  lombardų ir fotografijos prekių parduotuvių žaibiškų apiplėšimų, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

Organizuota nusikalstama grupuotė nusikaltimus darė ne tik nakties, bet ir dienos metu. Jaunuoliai buvo įsigiję motorolerius, dujų balionėlius ir kitas priemones, palengvinančias jų nusikalstimų vykdymą. 

Vieno lombardo apiplėšimo metu buvo pavogta juvelyrinių dirbinių už beveik dvylika tūkstančių eurų. Vėliau ši organizuota nusikalstama grupė nakties metu apiplėšė Vilniuje veikusią fotografijos prekių parduotuvę, iš kurios buvo pavogta įvairių prekių beveik už penkis tūkstančius eurų.

Septyniems kaltinamiesiems teismas skyrė laisvės atėmimo bausmes nuo trejų iki vienuolikos metų, jas atliekant pataisos namuose. Vienas kaltinamasis, padėjęs teisėsaugos pareigūnams atskleisti padarytus nusikaltimus, atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, tačiau jam skirta baudžiamojo poveikio priemonė — atlyginti padarytą turtinę žalą. Taip pat teismas iš kaltinamųjų priteisė atlyginti ir padarytą turtinę bei neturtinę žalą, kuri viršijo 50 tūkstančių eurų.

62
Tegai:
apiplėšimas, Lietuva, Vilnius
Dar šia tema
Sostinės policininkai pagavo žinomą kišenvagę "Liubką"
Trims lietuviams už statybinių medžiagų vagystes gresia kalėjimas
Kaune sulaikytas "BMW" automobilių detalių vagis
Vilniuje iš "Dailininkų sąjungos galerijos" pavogė skulptūrą