Viešbutis, archyvinė nuotrauka

Turistai Lietuvos yra vieni dešimties "pikčiausių" pasaulyje

109
(atnaujinta 18:40 2018.06.28)
Lietuviai labai neigiamai atsiliepė apie vienos žvaigždutės viešbučius ir beveik nekreipė dėmesio į geriausius viešbučius

VILNIUS, birželio 28 — Sputnik. Lietuva buvo įtraukta į šalių, kuriose gyvena labiausiai nepatenkinti turistai, reitingą, praneša turizmo apžvalgininkas Rewardexpert.com.

Lietuviai užėmė dešimtą vietą labiausiai nepatenkintų turistų pasaulyje reitinge. Jie labiau norėjo palikti negatyvius atsiliepimus į dviejų žvaigždučių viešbučius nei bent jau neutralius į penkių žvaigždučių viešbučius. Dėl to respublikos gyventojai liko labai nepatenkinti pigiais viešbučiais ir beveik nepastebėjo penkių žvaigždučių viešbučių prabangos.

Pirmąją vietą nepatenkintų turistų reitinge užėmė ispanai, kurie buvo pasirengę neigiamai reaguoti į bet kokio tipo viešbučius. Lyderių trejetą papildė turista iš  Airijos ir Islandijos.

Rusija, archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Евгений Биятов

Laimingiausių turistų reitinge lyderiauja Rusija. Neišrankūs Rusijos keliautojai daugiausiai paliko teigiamų atsiliepimų į aukštos klasės viešbučius ir nepagailėjo gerų atsiliepimų vienos žvaigždutės viešbučiams.

Tyrimui buvo pasinaudota atsiliepimų, kuriuos palieka svečiai iš viso pasaulio, apie viešbučius portalu. Iš viso ekspertai turėjo ištirti 3,5 mln. atsiliepimų apie daugiau nei 13 000 viešbučių 70 šalių. Recenzentai buvo pristatyti iš 83 šalių.

Ekspertai paskirstė atsiliepimus į penkias grupes — nuo vienos žvaigždutės viešbučių iki penkių žvaigždučių viešbučių.

Atsiliepimus apie viešbučius, kurių reitingai yra mažesni už tris žvaigždutes, tyrėjai naudojo "pikčiausių" turistų sąrašo sudarymui, o apie viešbučius virš trijų žvaigždučių — sukurti "laimingų" turistų reitingą.

Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą
© Sputnik /
Iš kokių šalių turistai atvyksta į Lietuvą
109
Tegai:
turizmas, lietuviai, Lietuva
Dar šia tema
Sostinės savivaldybė įveda turisto rinkliavą
Vis daugiau turistų iš Rusijos keliauja į Lietuvą
Baltarusijos turistai nepateko į Lietuvą dėl vairuotojo-kontrabandininko
Pernai Lietuvą aplankė 2,9 mln turistų
Turistų skaičius Lietuvoje nenustoja augti