Сигареты

Vilniečio automobilyje pareigūnai rado 2 tūkst pakelių kontrabandinių cigarečių

30
(atnaujinta 10:24 2018.07.10)
"Honda CV-R" automobilyje buvo įrengtos slėptuvės, o jose — 1830 pakelių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais

VILNIUS, liepos 10 — Sputnik. Pasienyje su Baltarusija sustabdyto vilniečio vairuotame automobilyje Varėnos rinktinės pareigūnai aptiko beveik 2 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių, rūkalai buvo iškaišioti slėptuvėse.

Pirmadienį VSAT Varėnos pasienio rinktinės Specialios paskirties komandos pasieniečiai Varėnos rajono kelyje Rakai – Dubičiai patikrinti sustabdė automobilį "Honda CV-R". Ši vieta yra prie pat sienos su Baltarusija.

Automobilį vairavo 26-erių Vilniaus gyventojas. Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad vyras nieko draudžiamo neveža, bet pasieniečiams jo mašina ir kai kurios kelionės detalės pasirodė įtartinos.

"Honda CV-R" buvo pristatytas į netoliese esančią Aleksandro Barausko pasienio užkardą, kur yra techninės sąlygos detaliai patikrai. Paaiškėjo, kad automobilyje yra įrengtos slėptuvės, o jose – 1830 pakelių cigarečių su baltarusiškais akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pasieniečiai pradėjo administracinio nusižengimo teiseną. Vilniečiui gresia bauda nuo 4000 iki 6000 eurų. Taip pat teismas gali konfiskuoti 2005 metų laidos automobilį "Honda CV-R".

Po apklausos vairuotojas paleistas. Cigaretės ir automoblis saugomi Varėnos pasienio rinktinėje.

30
Tegai:
cigarečių kontrabanda, Vilnius
Dar šia tema
Muitinė papildė parką antru per šią savaitę kateriu su kontrabanda
Pasieniečiai užkirto kelią nelegaliai cigarečių kontrabandai į šalį
Baltarusis su sūnumi paaugliu gabeno į Lietuvą kontrabandines cigaretes
Vilnius, archyvinė nuotrauka

Kokia šiandien diena: liepos 15-osios šventės

(atnaujinta 22:45 2020.07.14)
Liepos 15 yra 196-a metų diena pagal Grigaliaus kalendorių, nuo šios dienos iki metų galo lieka 169 dienos

Šią dieną 1410 metais Žalgirio mūšyje Lietuvos ir Lenkijos kariuomenė sutriuškino Kryžiuočių ordiną, o 1933 m. Steponas Darius ir Stasys Girėnas iš Niujorko lėktuvu "Lituanica" pakilo į skrydį per Atlanto vandenyną.

Vardadienius švenčia Enrikas, Gerimantė, Henrieta, Henrikas, Herkus, Mantas, Rozalija.

Katalikai šią dieną mini Šv. Bonaventūrą. Jis buvo filosofas scholastikas, teologas, pranciškonas. 1257 metais — Pranciškonų ordino generolas, o nuo 1273 metų — kardinolas ir popiežiaus legatas Lione. Su šv. Tomu Akviniečiu laikomas vienu žymiausių visų laikų teologų. 1482 metais paskelbtas šventuoju, o 1588-aisiais — Bažnyčios mokytoju.

Tegai:
kalendorius
Megan Markl, archyvinė nuotrauka

Megan Markl buvo pastebėta vilkinti lietuvių kūrėjų suknelę

(atnaujinta 19:28 2020.07.14)
Beverli Hilse baltą berankovę suknelę dėvinti Sasekso kunigaikštienė vėl patraukė spaudos dėmesį

VILNIUS, liepos 14 — Sputnik. Išskirtinai elegantišku stiliumi garsėjanti princo Hario žmona Megan Markl dėmesiu pagerbė ir Lietuvos mados pasaulį.

Moteris buvo pastebėta Beverli Hilse vilkinti lietuvių kūrėjų "Magic Linen" kurtą baltą lininę suknelę. 

Kunigaikštienės pasirinkimą teigiamai įvertino ir užsienio šalių spauda. Apie balto lino suknelę dėvinčią Megan parašė keletas mados žurnalų, įskaitant "Elle" ir "Cosmopolitan". 

Savo sėkme pasidalino ir patys "Magic Linen". 

"Negalėtume dar labiau džiaugtis! Gražioji Sasekso kunigaikštienė Megan Markl buvo pastebėta vilkinti mūsų suknelę "Toscana"!" — Facebook rašė jie.

Įsigyti tokią suknelę sau gali leisti kone kiekviena moteris — ji kainuoja apie 70 eurų.

Tegai:
Megan Markle