Snieginė ožka, nuotrauka iš įvykio vietos

Lietuvos zoologijos sode gimė snieginė ožkytė Bitutė

22
(atnaujinta 18:58 2018.07.12)
Be šio snieginių ožių jauniklio Lietuvos zoologijos sode taip pat galima aplankyti kupranugariukę Mają, miškinės katės jauniklį ir net 12 kamerūninių ožiukų

VILNIUS, liepos 12 — Sputnik. Prie gausaus Lietuvos zoologijos sodo jauniklių būrio prisijungė dar vienas — snieginė ožkytė Bitutė.

"Ar matėt, kokią mielą ožkytę turime?  😍 Jos vardas Bitutė, gimė mūsų zoologijos sode gegužės pabaigoje ir jau leidžia laiką lauke kartu su tėveliais, broliuku ir sesutėmis!" — pasidalino zoologijos sodas Facebook.

Snieginė ožka gimė gegužės pabaigoje ir jau aktyviai leidžia laiką lauke.

Bitutės tėvai — Beata (5 metų amžiaus snieginė ožka, gimusi Lietuvos zoologijos sode) ir Benas (prieš 9 metus atvežtas iš Vokietijos Vilhelmo zoologijos sodo, jam – 10 metų). Šiuo metu jauniklė stengiasi per daug nenutolti nuo mamos ir dažniausiai būna jos pašonėje.

Pasak snieginius ožius prižiūrinčių specialistų, mažoji ožkytė pasižymi stipriu charakteriu. Bitutė yra labai drąsi, stipri, net truputėlį akiplėša, mat namais tenka dalytis ne tik su tėčiu ir mama, bet ir su broliu bei dviem sesutėmis.

Snieginiai ožiai – vieni geriausių šuolininkų, galintys įveikti labai stačius kalnus. Jie paplitę Šiaurės Amerikos kalnuose, kur maitinasi žole, kerpėmis, samanomis ir kita augmenija.

Be šio snieginių ožių jauniklio Lietuvos zoologijos sode taip pat galima aplankyti kupranugariukę Mają, miškinės katės jauniklį ir net 12 kamerūninių ožiukų.

Zoologijos sodas dirba visus metus, todėl lankytojai jauniausius sodo gyventojus turi galimybę pamatyti bet kuriuo metu.

22
Tegai:
gyvūnai, Lietuvos zoologijos sodas
Dar šia tema
Lietuva padovanojo Kaliningradui nykštukinį begemotą
Oranžinė puota: kaip gyvūnai susidoroja su moliūgais Helovino proga
Zoologijos sodo sezono atidarymo proga hiena Genutė apsigyvens naujame voljere