Degtinė, archyvinė nuotrauka

Lietuviai Latvijos vežė 120 litrų falsifikuotos degtinės

44
Du Jonavos gyventojai bandė įvežti į Lietuvą 120 litrų talpos butelių "Kabančik Vodka"

VILNIUS, liepos 18 – Sputnik. Prie sienos su Latvija VSAT pareigūnai sulaikė du iš šios šalies grįžtančius jonaviškius, gabenusius padirbto alkoholio krovinį — 120 litrų talpos butelių su užrašu "Kabančik Vodka".

Antradienį VSAT Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos ir Šiaulių užkardos pareigūnai Pasvalio rajono Saločių kaimo ribose patikrinti sustabdė automobilį "Volvo S70". Jis ką tik buvo įvažiavęs iš Latvijos. Iki sienos su šia valstybe nuo stabdymo vietos kelyje Ryga – Panevėžys yra apie 5 kilometrai.

Automobilį vairavo 54-erių Jonavos gyventojas. Kartu vyko ten pat gyvenantis 56-erių vyras. Patikrinę "Volvo S70" bagažinę joje pasieniečiai aptiko 120 litrinių butelių su, įtariama, falsifikuotu alkoholiu be banderolių. Ant butelių buvo užklijuotos etiketės su užrašu "Kabančik Vodka".

Krovinį, jonaviškius ir automobilį VSAT pareigūnai pristatė į Šiaulių pasienio užkardą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas, vyrams gresia bauda arba laisvės atėmimas iki 5 metų.

Po apklausų Jonavos gyventojai buvo paleisti, jiems skyrus kardomąsias priemones rašytinius pasižadėjimus neišvykti ir įpareigojimus periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Anksčiau su "Kabančik Vodka" buvo sulaikyti dar du joniškiečiai. Policijos pareigūnai pas juos aptiko 180 litrų falsifikuotos degtinės. Už neteisėtą nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio skiedinių laikymą jiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki penkerių metų.

44
Tegai:
degtinė, Joniškis
Dar šia tema
Vandalas papasakojo, kodėl sugadino Repino paveikslą Tretjakovo galerijoje
Vilnietis garaže atidarė neteisėtą alkoholio ir cigarečių pardavimo punktą
Alkoholio suvartojimo statistika: lietuviai geria mažiau, bet moka daugiau