rūkalai, archyvinė nuotrauka

Kontrabandininkas bandė sprukti nuo pasieniečių, bet toli nepabėgo

26
(atnaujinta 09:33 2018.07.19)
Nuo muitininkų sprukusiame automobilyje pareigūnai aptiko 3,5 tūkst. pakelių neteisėtų rūkalų

VILNIUS, liepos 19 – Sputnik. Nuo muitinės pareigūnų sprukusio lengvojo automobilio bagažinėje rasta ir sulaikyta nelegaliai gabentų rūkalų už beveik 12 tūkst. eurų, praneša VSAT spaudos tarnyba.

Antradienio, liepos 17-osios, popietę Kauno teritorinės muitinės mobiliosios grupės pareigūnai, patruliuodami kelyje Kaunas−Marijampolė−Suvalkai, stabdė patikrinti link Marijampolės važiuojantį lengvąjį automobilį "Renault Laguna".

Tačiau automobilio vairuotojas padidino greitį ir spruko nuo pareigūnų. Muitininkams bėglį teko vytis neilgai — padedant tuo pačiu keliu į Marijampolę važiavusiems pareigūnams, kurie pastebėjo, kad stabdomas automobilis nestojo, lietuvio vairuojamas automobilis buvo sustabdytas.

Tikrinant automobilį, ėmė aiškėti vyriškio nenoras sustoti, mat jo automobilio bagažinėje muitininkai rado 3,5 tūkst. pakelių (70 tūkst. vnt.) cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 12 tūkst. eurų.

Контрабанда сигарет
3,5 tūkst. pakelių neteisėtų rūkalų

Pasipelnyti iš šių cigarečių piliečiui nepavyks: muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą dėl neteisėto akcizinių prekių laikymo ir gabenimo bei nepaklusimo reikalavimui sustabdyti transporto priemonę.

Už šį pažeidimą jam gresia nemaža piniginė bauda, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

26
Temos:
Kontrabanda, dokumentų klastojimas ir kiti įvykiai Lietuvos pasienyje (222)
Dar šia tema
Trys lietuviai įkliuvo su 3 tūkst pakelių cigarečių
Daugiau kaip 20 tūkst pakelių cigarečių kontrabandininkai paslėpė po žvyru
Baltarusis su sūnumi paaugliu gabeno į Lietuvą kontrabandines cigaretes