Policija

Klaipėdos pareigūnai sulaikė narkotikus miške galimai slėpusį įtariamąjį

22
(atnaujinta 10:43 2018.07.19)
Jo slėptuvėje, įkurtoje viename Klaipėdos miškų, KPONTV pareigūnai rado ir paėmė didelį kiekį galimai psichotropinių medžiagų — miltelius ir 1 200 tablečių

VILNIUS, liepos 19 – Sputnik. Klaipėdos kriminalistai sulaikė, įtariama, neteisėtai dideliais kiekiais  narkotikų disponavusį asmenį — 5 kartus už vagystes, plėšimus, sveikatos sutrikdymą bei viešosios tvarkos pažeidimus teistą 22 metų Klaipėdos miesto gyventoją.

Jaunuolis sulaikytas liepos mėn. pradžioje. Asmens kratos ir kratos sulaikytojo automobilyje metu aptiktas nedidelis kiekis kokaino ir kanapių. Teisėsaugininkai turėjo duomenų, kad jis uostamiestyje prekiauja narkotikais.

Jo slėptuvėje, viename Klaipėdos miškų, ties Žardupės g., KPONTV pareigūnai rado ir paėmė didelį kiekį galimai psichotropinių medžiagų — miltelius ir 1 200 tablečių.

Įtarimas dėl neteisėto kvaišalų įgijimo ir laikymo taip pat pareikštas pusę gramo kokaino už 70 eurų pas klaipėdietį įsigijusiai gargždiškei, jai paskirta švelnesnė už suėmimą kardomoji priemonė.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.

22
Temos:
Kelias į pražūtį (34)
Dar šia tema
Viena skaudžiausių narkotikų vartojimo pasekmių ― ŽIV infekcija
Moterims alkoholis kenkia labiau nei vyrams
Lietuva privalo narkotikų platintojui sumokėti daugiau kaip 12 tūkst eurų