Kalėjimas, archyvinė nuotrauka

Vilniuje demaskuoti kokaino platintojai

58
(atnaujinta 13:06 2018.07.23)
Policijos pareigūnai jų butuose bei automobiliuose rado kokaino beveik už ketvirtį milijono eurų

VILNIUS, liepos 23 – Sputnik. Vilniaus kriminalistai pasinaudojo turima kriminalinės žvalgybos informacija apie Vilniuje narkotikus stambiu mastu platinusius asmenis — šiuo metu atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis labai dideliais kiekiais, praneša spaudos tarnyba.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas balandžio mėnesį, kai buvo gauta duomenų apie tai, jog gerai policijai žinomi asmenys, priklausantys Vilniaus mieste veikiančioms organizuotoms nusikalstamoms struktūroms, užsiima neteisėta narkotinių ar psichotropinių medžiagų apyvarta labai dideliais kiekiais.

Ikiteisminio tyrimo metu analizuoti bei dokumentuoti prekiautojų narkotikais daromi nusikalstamai ir, surinkus pakankamai duomenų, buvo nuspręsta juos sulaikyti bei atlikti kratas jų gyvenamosiose vietose bei transporto priemonėse. Per kratas pareigūnai rado labai didelį kiekį – apie 3 kilogramus kokaino. Paimtų narkotikų vertė juodojoje rinkoje yra apie 240 tūkst. eurų.

Visiems 3 sulaikytiems asmenims pateikti įtarimai dėl neteisėto narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimo labai dideliais kiekiais. Visi įtariamieji suimti. Jiems gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų. Manoma, kad sulaikytųjų asmenų gali būti ir daugiau.

58
Tegai:
narkotikai, policija
Temos:
Kelias į pražūtį (34)
Dar šia tema
Klaipėdos pareigūnai sulaikė narkotikus miške galimai slėpusį įtariamąjį
Klaipėdoje likviduota narkotikų kontrabandininkų grupuotė