kalinys

Joniškietis kaltinamas plėšimu ir pasikėsinimu išžaginti garbaus amžiaus moterį

24
(atnaujinta 07:19 2018.08.07)
Girtas vyriškis panaudojo fizinį smurtą prieš garbaus amžiaus moterį ir atimdamas galimybę priešintis, iš jos namų pasisavino 7 eurus

VILNIUS, rugpjūčio 6 — Sputnik. 14 kartų teistas vyras iš Jonavos kaltinamas plėšimu ir pasikėsinimu išžaginti bei seksualiai prievartauti bejėgiškos būklės moterį, gimusią 1928 metais, prieš jos valią.

Antrankiai. Archyvinė nuotrauka
© Sputnik / Табылды Кадырбеков

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas dėl plėšimo, kai būdamas neblaivus (nustatytas 1,76 promilės girtumas) įsibrovęs į namus vyras, gimęs 1974 metais, panaudojo fizinį smurtą prieš garbaus amžiaus moterį ir, atimdamas galimybę priešintis, iš jos namų pasisavino 7 eurus.

Kaltinamasis plėšimo metu taip pat pasikėsino išžaginti ir seksualiai išprievartauti nukentėjusiąją prieš jos valią. Itin jautrų nusikaltimą žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui pasikėsinusiam įvykdyti vyriškiui buvo paskirta kardomoji priemonė – suėmimas. Kaltinamajam gresiantis bausmės dydis bus svarstomas teismo posėdžių salėje.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas šių metų balandžio mėnesį ir baigtas per 4 mėnesius. Ikiteisminis tyrimas perduotas teismui.

24
Tegai:
Joniškės
Dar šia tema
Teismas paliko apkaltinamąjį nuosprendį prievartavusiam amerikiečiui