Pirmokė, archyvinė nuotrauka

Šiemet mokslo metai prasidės rugsėjo 3-ąją

71
(atnaujinta 12:24 2018.08.07)
Tačiau, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją

VILNIUS, rugpjčio 7 - Sputnik. Kadangi šiemet Mokslo ir žinių diena — rugsėjo 1-oji — bus šeštadienį, tai mokslo metų ir ugdymo proceso pradžia nukeliama į artimiausią darbo dieną — rugsėjo 3-iąją, pirmadienį, informuoja Švietimo ir mokslo ministerija.

Tačiau, susitarusios mokyklos bendruomenėje ir suderinusios su savivaldybe ar kitais mokyklos savininkais, mokslo metų pradžios šventę mokyklos gali surengti ir šeštadienį, rugsėjo 1-ąją.

Apie tai ŠMM raštu informavo mokyklų steigėjas savivaldybes ir mokyklų vadovus.

Pradėjus ugdymo procesą Mokslo ir žinių dieną – šeštadienį – darbuotojams taikomas apmokėjimas kaip poilsio dieną. Darbo kodeksas nustato, kad už darbą poilsio dieną, kuri nenustatyta pagal darbo (pamainos) grafiką, mokama ne mažiau kaip dvigubai.

Šiemet į daugiau nei 1000 šalies mokyklų nuo rugsėjo atkeliaus per 320 tūkst. mokinių, iš jų – apie 30 tūkst. pirmokėlių, panašiai tiek pat kaip pernai.

71
Tegai:
mokslo metai, Lietuva
Dar šia tema
Kaunas kviečia dėstytojus dirbti mokyklose
Į Lietuvą atvyks 15 vaikų iš Ukrainos