Laima Vaikulė, archyvinė nuotrauka.

Laima Vaikulė pareiškė, kad neskris į Krymą jokius pinigus

178
(atnaujinta 12:16 2018.08.12)
Aktorė taip pat gynė savo kolegas, įtrauktus į Ukrainos "juodąjį sąrašą"— dainininkė mano, kad atlikėjai nesigaudo politikoje ir patenka į sąrašus, nes jie nesupranta, kas vyksta

VILNIUS, rugpjūčio 12 — Sputnik. Dainininkė Laima Vaikulė pareiškė, kad ji nevažiuos į Krymą už jokius pinigus, rašo laikraštis Dūmskaja.

Prieš koncertą Odesoje spaudos konferencijoje, latvių dainininkė žurnalistams sakė, kad jai draudžiama vykti į pusiasalį.

"Ne. Mums draudžiama. Mums, europiečiams. Aš ten nevažiuosiu už jokius pinigus", — sakė Vaikulė.

Tuo pačiu metu ji pasisakė už savo kolegas, kurie pateko į Ukrainos "juodąjį sąrašą". Pasak Vaikulės, estrados artistai nutolę nuo realaus gyvenimo, ir jie pateko į sąrašus, tai tik todėl, kad nesupranta, kas vyksta.

Vaikulė taip pat išreiškė savo nuomonę apie Ukrainos įstojimą į Europos Sąjungą, kaip pavyzdį nurodydama Latvijos patirtį.

"Perėjimas buvo labai sunkus. Aš politikoje nieko nesuprantu, bet jei jūs įstosite į ES ... Aš žinau, kad bet koks perėjimas yra labai sunkus. Mes tai praėjome. Latvijoje dešimt metų viešpatavo skurdas, tačiau šiandien mes esame laimingi ....", — prisimena dainininkė.

Vėliau Laimos Vaikulės direktorius Aleksejus Jakovlevas komentavo pareiškimą apie Krymą.

"Kiekvienas priima šį pareiškimą vertindamas pagal save. Manau, kad visa tai iškraipyta ir išpūsta. Manau, kad tai ne visai teisinga ", - sakė  Jakovlevas, radijo "Kalba Maskva" eteryje.

Po referendumo 2014 metais kovo mėnesį Krymas tapo Rusijos regionu. Krymo Respublikoje už suvienijimą su Rusija balsavo 96% gyventojų ir 95% - Sevastopolio gyventojų.

Maskva ne kartą pabrėžė, kad Krymo žmonės demokratiškai, visiškai laikydamiesi tarptautinės teisės ir JT chartijos, balsavo už suvienijimą su Rusija. Anksčiau Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigė, kad Krymo klausimas yra visiškai uždarytas.

178
Tegai:
politika, draudimas, aktoriai
Dar šia tema
Gazmanovas: mano dainos tebedainuojamos Lietuvoje
Įtarimų keliantys užsieniečiai negalės įvažiuoti į Lietuvą 5 metus
Kadyrovas grasina suimti Trampą ir Merkel, jei jie atvyks į Čečėniją
Lietuvos politikai ir žurnalistai pareiškė, kad jiems uždraudė atvykti į Rusiją
Lietuva pasiūlė įšaldyti rusų, patekusių į "Magnickio sąrašą", turtą
Linas Balsys negali įvažiuoti į Rusiją penkerius metus
"Eurovizija" atsisakė ginti konkursantus po skandalo su Samoilova