Muitinė, archyvinė nuotrauka.

Kaliningradietis su ratuose ir kuro bake slėptomis cigaretėmis bandė prasmukti į Lietuvą

21
(atnaujinta 14:10 2018.08.13)
Slėptuvėse rasti 2262 pakeliai cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 7 tūkst. eurų

VILNIUS, rugpjūčio 13 — Sputnik. Kauno teritorinės muitinės pareigūnai kartu su Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnais Kybartų kelio poste sulaikė lengvąjį automobilį „Audi“, iš Rusijos į Lietuvą slėptuvėse vežusį įvairių rūšių kontrabandinių rūkalų už beveik 7 tūkst. eurų, praneša Muitinės spaudos tarnyba.

29-erių Kaliningrado srities gyventojas automobiliu "Audi" į muitinės postą atvyko sekmadienį, rugpjūčio 12 dieną, apie 6:00 valandą ryto. Muitinės pareigūnus jis patikino gabenantis tik leidžiamą kiekį akcizinių prekių.

Nors vyriškis iš pažiūros elgėsi ramiai, muitinės ir VSAT pareigūnai, įvertinę galimą riziką bei įtardami, kad šia transporto priemone gali būti gabenamos nedeklaruotos prekės, nusprendė jo vairuojamą automobilį patikrinti detaliau.

Atliekant tikrinimą, pareigūnų įtarimai netruko pasitvirtinti – automobilio ratuose ir kuro bake buvo rasta prislapstyta įvairių rūšių cigarečių. Iš viso slėptuvėse rasti 2262 pakeliai cigarečių, kurių vertė su privalomais sumokėti mokesčiais siekia 7 tūkst. eurų.

Muitinės pareigūnai sulaikė ir cigaretes, ir automobilį, o vairuotojui surašė administracinio nusižengimo protokolą. Už šį pažeidimą kaimyninės šalies piliečiui gresia nemaža piniginė bauda, tabako gaminių ir transporto priemonės konfiskavimas.

21
Tegai:
kontrabanda, Muitinė, Lietuva
Dar šia tema
Uostamiesčio pasieniečiai su įkalčiais sulaikė rūkalų krovikus
Kaip policija likvidavo tarptautinį padirbto alkoholio platinimo tinklą
Druskininkietis įkliuvo su cigarečių kontrabanda