Piniginė, archyvinė nuotrauka.

Airijos pilietei grąžinta pamesta piniginė su visu turiniu

26
(atnaujinta 21:22 2018.08.15)
Socialinių tinklų pagalba, operatyviai buvo susisiekta su piniginės savininke, kuri jau tą patį vakarą atvyko atsiimti pamesto daikto

VILNIUS, rugpjūčio 15 — Sputnik. Rugpjūčio 9-osios pavakarę į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko telšiškis Adolfas, kuris atidavė Telšių miesto centre, automobilių stovėjimo aikštelėje, rastą piniginę, praneša Lietuvos policija.

Patikrinus jos vidų, buvo nustatyta, kad pamesto daikto savininkė – Airijos pilietė. Piniginės viduje, kartu su įvairiais asmens dokumentais, rasti ir beveik 200 eurų grynųjų pinigų, kuriais nesusigundė sąžiningas telšiškis.

Socialinių tinklų pagalba, operatyviai buvo susisiekta su piniginės savininke, kuri jau tą patį vakarą atvyko atsiimti pamesto daikto. Mergina, kuri į Telšius užsuko trumpai viešnagei, negailėjo padėkos žodžių jos piniginę grąžinusiam vyrui.

Akivaizdu, kad jei ne pilietiškas telšiškio poelgis, ši istorija galėjo pasisukti kiek kitokia, užsienio pilietei gerokai apsunkinta, linkme.

Pirmadienį policijos komisariate apsilankė pakviestas Adolfas, kuriam Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Robertas Jagminas padėkojo už pilietišką ir sąžiningą poelgį, kuris yra puikus pavyzdys visiems gyventojams.

Svetimais pinigais nesusigundęs vyras papasakojo, kad piniginę pastebėjo važiuodamas automobiliu. Jį sustabdęs ir nuo žemės pakėlęs rastą daiktą, nė nesudvejojęs pristatė į policijos komisariatą, savininkui rasti.

26
Tegai:
policija, Šiauliai, Lietuva
Dar šia tema
Miško vagių patirti nuostoliai didesni už galimą naudą
Vogti telefonai bus blokuojami nuo liepos pabaigos
Lietuvoje bus masiškai blokuojami vogti mobilieji įrenginiai
Už nužudymą teistas vyras nužudė vėl