Velomaratonas Vilniuje

"Velomaratono 2018" metu Vilniuje vyks eismo organizavimo pokyčiai

65
(atnaujinta 08:27 2018.08.16)
Rugpjūčio 19 dieną visoje dviračių maratono trasoje bus draudžiamas transporto ir viešojo transporto eismas, taip pat trasoje bus draudžiama statyti transporto priemones, numatomi ir viešojo transporto maršrutų trasų bei tvarkaraščių pakeitimai

VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. Sekmadienį, rugpjūčio 19 dieną, Vilnių išjudins didžiausias dviračių renginys Lietuvoje "Velomaratonas 2018". Jo metu numatomi eismo ribojimai ir viešojo transporto organizavimo pakeitimai, praneša Vilniaus miesto savivaldybės spaudos tarnyba.

Dalyviai startuos Nepriklausomybės aikštėje bei važiuos Gedimino prospektu (nuo Seimo rūmų), toliau trasą tęs Šventaragio, Vrublevskio, Arsenalo, Kosciuškos gatvėmis, privažiavus iki transporto žiedo apsisuks ir važiuos tomis pačiomis gatvėmis atgal per Karaliaus Mindaugo tiltą, Žvejų, Upės, Vytauto ir Mickevičiaus gatvėmis, per Žvėryno tiltą, Goštauto gatve iki Baltojo tilto ir atgal Goštauto gatve bei Gedimino prospektu iki Nepriklausomybės aikštės.

Rugpjūčio 19 dieną, nuo 4:30 iki 18:00, visoje dviračių maratono trasoje bus draudžiamas transporto ir viešojo transporto eismas, taip pat trasoje bus draudžiama statyti  transporto priemones.

Renginio metu numatomi ir viešojo transporto maršrutų trasų bei tvarkaraščių pakeitimai: keisis 1G3G ir 6G greitųjų autobusų maršrutų trasos, 1011223340434652535673 ir 88 autobusų maršrutų trasos bei 2415 ir 17 troleibusų maršrutų trasos, o nuo 5:30 iki 18:00 nevažiuos 36101214 ir 20 maršrutų troleibusai.

Be to, keleivių patogumui prie Žirmūnų tilto, arčiau žiedinės Olandų g. sankryžos, bus įrengtos laikinos viešojo transporto stotelės Šv. Petro ir Povilo bažnyčia (abiem kryptimis). Šiose stotelėse stos 1G, 6G, 10334043, 46, 53 maršrutų autobusai ir 24 maršrutų troleibusai.

Eismo pakeitimai Vilniuje Velomaratono 2018 metu
Eismo pakeitimai Vilniuje "Velomaratono 2018" metu

Su pakeistomis viešojo transporto maršrutų trasomis ir eismo tvarkaraščiais galima susipažinti interneto tinklalapyje. Viešojo transporto eismą realiu laiku keleiviai bet kada gali stebėti apsilankę interneto tinklalapyje www.stops.lt, mobiliuoju telefonu (m.stops.lt) arba mobiliojoje programėlėje m.Ticket. Specialūs informaciniai pranešimai apie viešojo transporto darbo organizavimo pakeitimus taip pat bus iškabinti pačiuose autobusuose, troleibusuose ir stotelėse, o bendroji informacija apie trasų pakeitimus skelbiama viešojo transporto švieslentėse.

Rugpjūčio 19 dieną pakeistos maršrutų trasos
Rugpjūčio 19 dieną pakeistos maršrutų trasos

Eismo dalyvių prašoma būti atidiems, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų, o kelionės sostinėje trukmę rugpjūčio 19 dieną planuotis nusimatant laiko atsargą.

Išsamesnę informaciją apie  renginį galima rasti "Velomaratono 2018" tinklalapyje.

65
Tegai:
Velomaratonas 2018, Lietuva, Vilnius
Temos:
Eismo pakeitimai Vilniuje (82)
Dar šia tema
Kultūros renginiai Vilniuje rugpjūtį
Литовский солдат

Girtas Lietuvos kariškis grasino moteriai smurtu

(atnaujinta 12:45 2020.07.11)
Įtariamasis buvo sulaikytas. Neblaivumo laipsnis buvo 1,92 promilės alkoholio. Pradėtas ikiteisminis tyrimas

VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Vilniaus rajone neblaivus Lietuvos karys grasino moteriai fiziniu susidorojimu, praneša Lietuvos policija.

Incidentas įvyko penktadienio vakarą viename iš Kalviškių kaimo namų. 1998 metais gimęs kariškis, kuris ne tarnybos metu buvo apsvaigęs, grasino 1967 metais gimusiai moteriai.

Jo kraujyje buvo 1,92 promilės alkoholio.

Įtariamasis buvo sulaikytas. Pagal straipsnį dėl nužudymo grėsmės ar rimto pakenkimo žmonių sveikatai pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tegai:
smurtas, kariškis, Lietuva
Dar šia tema
Kauno rajone paauglys peiliu sužeidė vyrą, kuris užpuolė jo motiną
Lietuvos policija papasakojo apie vyriausią policijos žirgą
COVID-19

COVID-19 nustatytas Trakų rajono ir Ukmergės rajono gyventojams, kitas įvežtinis

(atnaujinta 12:43 2020.07.11)
Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, praėjusią parą nustatyti keturi koronaviruso atvejai

VILNIUS, liepos 11 — Sputnik. Per vakar dieną patvirtinti 4 atvejai, visi jie nustatyti Vilniaus apskrityje, informuoja Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Vienas iš patvirtintų atvejų — įvežtinis iš Baltarusijos. 2 asmenys — Trakų rajono gyventojai, abu susiję su COVID-19 ligos protrūkiu "Maximos" sandėlyje, kitas atvejis Ukmergės rajone.

Vienas įvežtinis atvejis iš Baltarusijos buvo nustatytas šios šalies piliečiui, kuris su savo artimuoju dirba Lietuvoje. Liepos 9 dieną jie atvyko į Lietuvą. Darbovietėje jiems buvo liepta išsitirti. Asmenys pasidarė mokamus COVID-19 tyrimus ir vienam iš jų nustatytas koronavirusas. Vykdoma išsamesnė epidemiologinė diagnostika.

Atvejis patvirtintas susirgusio "Maximos" sandėlyje dirbančio asmens artimajam. Apie susirgusį "Maximos" sandėlio darbuotoją skelbta anksčiau, tačiau tuo metu manyta, kad asmuo dirba "Maximos" bazėje. Tęsiant epidemiologinę diagnostiką, išaiškinti 24 kartu dirbantys sąlytį turėję asmenys, iš jų didelė rizika nustatyta 7 asmenims. Atliekant atvejo epidemiologinę diagnostiką, nustatyti 3 sąlytį turėję asmenys namų aplinkoje, tačiau šis artimasis nebuvo įtrauktas į sąlytį turėjusių asmenų sąrašus, nes asmuo jo nepaminėjo. Asmuo lanko Rūdiškių vaikų lopšelį-darželį "Pasaka". Simptomų vaikas neturi, tirtas profilaktiškai gydytojo siuntimu. Vakar duotas nurodymas stabdyti darželio veiklą, vykdyti valymą ir dezinfekciją, bus organizuojamas visų darbuotojų ištyrimas.

Kitas — su protrūkiu "Maximos" sandėlyje susijęs atvejis — tai kitas šio sandėlio darbuotojas. Jis buvo izoliuotas savaitgalį, kai buvo nustatytas atvejis jo kolegai. Asmenys kartu vykdavo į darbą.

Atvejis taip pat nustatytas Ukmergės rajono gyventojui po mirties. Asmuo mirė liepos 7 dieną. Užsikrėtimo aplinkybės tiriamos. Šeimoje nustatyti 4 sąlytį turėję asmenys. Didelės rizikos sąlytį nustatyta, jog turėjo 1 policijos tyrėjas, mažos rizikos iš 3 GMP darbuotojai. 

Tegai:
koronavirusas, Lietuva
Temos:
Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje
Dar šia tema
Paaiškėjo, iš kurių šalių įregistruota daugiausia įvežtinių koronaviruso atvejų Lietuvoje
Rūdiškėse dėl COVID-19 protrūkio laikinai stabdoma vaikų darželio veikla
SAM: šalies gyventojai kviečiami tikrintis greitaisiais COVID-19 testais